• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
101 sci-fi filmů, které musíte vidět
@matchboxx: Njn, ne každému se líbí tento žánr ... Někdo má rád to, jiný zase ono. Odmalička jsem "tíhnul" k sci-fi/fantasy literatuře, přečetl jsem toho opravdu velmi mnoho, nic mi v té době nebylo cizí. Ruská, polská, německá, slovenská literatura - vše co bylo dostupné v jakémkoli vydání jsem hltal plnými doušky, hlavně když to mělo vědeckofantastický punc. Když se mi v 80 letech dostal do rukou první videorekordér, nástupce knih byl jasný. Filmy jako je Star Wars, Star Trek, Flash Gordon, Time Bandits, Útěk z NY, ET, The Thing, Tron, Vetřelec, Blade Runner a spousta dalších (to by bylo na dlouho) se pro mne staly něčím svátečním a dokázal jsem ji je opravdu vychutnat. Žádná burza se beze mne nemohla obejít, nechal jsem tam tehdy za tuhle filmovou "drogu" v podobě kazet nehorázné peníze, divím se že se mnou manželka tenkrát nevyrazila dveře ... Nadšení pro tento žánr mi zůstalo dodnes, jen se někam ztratilo to sváteční sledování a těšení se z novinky, neb málo která novinka navzdory současným technickým a trikovým možnostem za to stojí a zaujme mne .... Bohužel vše je ještě "dokořeněno" v současné době tolik populárními podmínkami, kdy film aby se vůbec dostal na plátno musí být multikulturně/nebinární a já nevím jaký ještě .... Občas si v myšlenkách doslova "odplivnu" jak někdo dokáže "zmršit" kvalitní základ snímku ...
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: 101 sci-fi filmů, které musíte vidět - od Rossi D - 04.11.2021, 20:21

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)