• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
101 sci-fi filmů, které musíte vidět
Tlačit se davem s Festival Pass-em na zbylé volné místo už není v mém věku to pravé.
Ze seznamu vybraných projekcí na KVIFF 57 jsem nezískal žádnou vstupenku. Manželka odkývla náš jediný úterní úlovek 20 minut před zahájením, Marocko-Katarsko-Francoužský film Animalia. (Je to správně. Anomálie spojená s animálním, tedy živočišným.)
Citace je dobře vypovídající:
Těhotná Itto si žije jako v bavlnce. Vztah s manželem je láskyplný, rodinné sídlo rozlehlé, majetek se rozrůstá, snad jen vztahy s tchyní by mohly být vřelejší. Když se mladá žena vymluví z návštěvy příbuzných a na osamocený dům se snese bouře, začnou se dít podivné věci. Ty připomínají dílem státní převrat, dílem ekologickou katastrofu anebo také soudný den. Film přináší unikátní kombinaci katastrofické sci-fi, road movie a spirituální cesty, v níž se kritika marocké společnosti přirozeně snoubí s otázkami pátrajícími po smyslu života. (MFF Karlovy Vary)
ČSFD 68% den po projekci.
Hlasovací lístek jsem po prvotním rozladění trhnul na nejlepším hodnocení. Uznal jsem, že pro muslimské publikum to bylo nejvíce z možného. Za mne 80%.
.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: 101 sci-fi filmů, které musíte vidět - od meda - 07.7.2023, 4:55

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)