• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
101 sci-fi filmů, které musíte vidět
#36
POKOJ č. 10 (The Lost Room, 6x45min, 2006 - USA) CSFD 81%. Mysteriozní fantasy-sci-fi seriál ukončen po 3 dvojdílech. Citace: Djkoma ****  Lost room je velmi příjemný miniseriál, jehož látka by jistě vystačila na minimálně 100 dílný seriál a tak je velká škoda, že se konala jen takováhle malá ochutnávka v podobě tří 90 minutových dílů. Peter Krause je příjemný hlavní hrdina, který vystihuje celou psychiku postavy a mladší ze sester Fanningových Elle se k němu skvěle hodí. Potěší i příspěvek Julianny Margulies z ER, která konečně ukazuje, jak může vypadat ušmudlaná myška mimo nemocniční prostředí. Rozhodně je zde potenciál, který doufejme bude časem využit a přetvořen ve výborný seriál. Velkým kladem je atmosféra celé mini série, kterou by mohlo závidět i mnoho celovečerních filmů.
[Obrázek: 51084_2815a5.jpg?h180] Citace, která prozrazuje z děje!!! Renton ***   Jeden klíč vládne všem předmětům. Kde já už jsem tuto formulaci jen slyšel...;o) Námět minisérie Lost Room si rozhodně nese punc dobrého nápadu, místy až originality, ale rozpracování zas až tak výtečné není. Potenciál hodně dusí, mimo celkové televizní lacinosti, komorní a jednoduché rozvedení příběhu, kdy je hlavním motorem záchrana dcery. Tohle chtělo nějaký globálnější dopad, protože těch pár dialogů o zhmotněném Bohu se takhle rozmělňuje do ztracena. Hodně věcí je jen nastíněných, přesto je děj místy utahaný což je vážně škoda, protože mnoho otázek zůstane nezodpovězených a tím zůstává prostor pro dílčí nelogičností. Ani předměty nejsou využity s nějakou pestrostí (vyjma klíče samotného), většina jen účelně slouží příběhu směřujícího k záchraně dívenky. Herecké obsazení je slušné i když mi zrovna Peter Krause nesedl jako největší sympaťák a má své slabé chvilky. Mohlo to být výborné, takhle je to jen dobré. 70%.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: 101 sci-fi filmů, které musíte vidět - od meda - 26.3.2017, 13:46

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)