• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
101 sci-fi filmů, které musíte vidět
#72
Viděl jsem před dovolenou...

Alita: Bojový Anděl  (Akční/Dobrodružný/Romantický/Sci-Fi/Thriller - USA/Kanada/Argentina, 2019, 122 min) CSFD 76%
Můj náhled: Pohádka o Alitě začíná verneovsky. Prostředí a hejblata se mi líbí. Postavy a děj spěchají něco předvést a zapomínají vtahovat do příběhu. Ani nestihnu vychutnat detailní stárnoucí postapo malebné město. Sladkobolny "megapřiběh" prošpikovany technikou, drsnými ale i krásnými tvářemi. Není lidský a ani neměl. Sází na destrukci a řežbu jak v herních konzolích, s mravními zásadami a pointami si hlavu nedělá. Jistě moderní. Postupně začíná bavit, když zjevuje tajemství, jenže to se nějak rozplyne v prvoplánu. My. My nebudeme zlí, to jen naší roboti. Podívaná může zvětšit tržby v pokračování. Za mne 68%

Stranger Things - Season 3 (Drama/Fantasy/Horor/Mysteriózní/Sci-Fi/Thriller - USA, 2019, cca 9x50min) CSFD 87%
Můj náhled: Třetí serie dělá dojem komiksového pojetí obrazu. Vývoj minulých kopíroval věk svých dospívajících diváků, tato série se vrátila k pojetí základní školy a doslovně omalovánkového a realistického ztvárnění. Zobrazeného zla se netřeba tolik lekat než neznáma, Netflix nemusí tak moc omezit sledovanost (věkem). Schematičtí Rusové. Víceré postavy by mohl komicky hrát Jim Carrey jako Maska. Slabota v poměru k předchozímu, i když závěr je povedený. Pro děti 70%, za mne méně.

Avengers: Endgame (Akční/Dobrodružný/Sci-Fi/Fantasy - USA, 2019, 182 min) CSFD 86%
Můj náhled: Tři epochy v jednom filmu, tři náhledy. Ale to doplním až po strávení obsahu a zklidnění.

[Obrázek: 163590349_15826e.jpg?h180] [Obrázek: 163414572_1e0cc9.jpg?h180]
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: 101 sci-fi filmů, které musíte vidět - od meda - 06.8.2019, 11:50

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)