• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nastavení IPTV pomocí PVR IPTV Simple Client
Zdravim vospolok ... dufam ze prispievam do vhodnej temy a snad ma neukamenujete ... som uplny NOVICE a precital som tu uz niekolko xy riadkov no stale nie a nie spojazdnit ... neviem ci vobec to co chcem a ocakavam od tohto je mozne ale myslim ze by malo ... chcel by som spojazdnit pozeranie TV cez KODI stacia mi zakladne stanice ak sa da aj nejaky sirsie spektrum stanic budem len rad samozrejme len v nasich reciach a taktuez som chcel spojazdnit sosac ... platit za stanice ak je to ciastka normalna ako v pripade sosacu nemam problem ... no toto cele beriem len ako fazu 2 ... vo fazy 1 som najrpv chcel podla tohto navodu spojazdnit aspon zaklad no nedari sa mi ... zatial skusam KODI na telefone samozrejme s androidom S6 edge + ale ... postupujem podla navodu s tym ze mam skin confluence a cestinu ... dam system - doplnky - moje doplnky - klienti PVR - PVR IPTV Simple Client (povoleno) - konfigurovat - umiestneni . vzdalena cesta internetova adresa -URL seznamu stop M3U . http://pastebin.com/raw/26xMQLV8 - OK ------ dalej mi vypise ze potrebuje restar potvrdim OK zariadenie sekne pochvilke nabehne ... pre istotu este vypnem appku a zapnem znova po nacitany by som mal ist znova do System a vybrat polozku Live TV ale taku tu nemam ... mam tu len PVR a Zive vysilani (coz myslim ze bude asi to iste ako v navode )kde v prehravani zrusim kolonku s prehravanim minimalizovane ale v casti obecne (teda asi HLAVNE podla navodu) nemam ziadnu kolonku s napisom povoleno ... tu moja cesta konci lebo v hlavnom menu sa mi nezobrazila nova polozka TELEVIZE ... len este pre doplnenie som cez mobilne data nakolko su rychlejsie ako omje pripojenie cez internet a nic ine s KODI okrem zmeny skinu a jazyka som nerobil len tento navod ... ziadne stahovanie pluginov ani nic podobne len som postupoval podla tohto navodu ktory som nespojazdnil ... vedeli by ste mi prosim helfnut kym to vzdam uplne ... podotykam ze niesom nejaky antitalent len s tymto programom a vobec v tejto sfere som novacik
Este doplnim ze ak sa mi to podari spojazdnit cez telefon chcem to spustit na Raspbericku ale nakolko mi nanom bezi cely smarthome nechcel som to tam zacinat a ucit sa robit s KODI preto som volil telfon ... bol by som radsej keby som to mohol robit priamo na TV ale android krabicku sa mi zbytocne kupovat nechce a smoj smarTV je tak strasne moc Smart ze radsej nema ani android kedze je to Samsung
dakujem :-*
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
. - od ooo121 - 16.4.2017, 1:40
RE: Nastavení IPTV pomocí PVR IPTV Simple Client - od hajecek - 28.8.2018, 4:14

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)