• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI Balkan Repository - Euro Dennis List CZ-SK IPTV
#21
zdar EDL jede dokonce i hbo v proxy
 
Citovat
#22
to je hezký ale mě nejede a nevím co stím asi to budu muset zkusit přeinstalovat.(
 
Citovat
#23
Zdravím všechny! Zajímavé repozitáře se vyskytuji na [Only registered and activated users can see links Click here to register] i s popisy a návody k instalaci
 
Citovat
#24
Ahoj díky za ten repozitář mě funguje dobře
 
Citovat
#25
Smile 
(24.6.2018, 11:02)Lukesmaza Napsal(a): Doplněk funguje bez problémů v Kodi na androidu, na problémy s jeho instalací můžete narazit v Kodi pro Windows, proto je doporučováno mít Pro nebo Enterprise verzi operačního systému windows a uživatelské jméno nesmí obsahovat diakritiku, na Home verzích OS se údajně nedaří instalace.

Nainstaloval jsem to na WinHome a jde to,samozřejmě nejdou všechny kanály ale ty základní jsem spustil 6Teď jsem našel i novější Balkan repo 2.0.1,vyzkouším co je tam jiného..
 
Citovat
#26
No tak tam nic jiného není a pokud jsem šel do nastavení a aktualizace tak se tam stejně objevila verze 1.0.1
 
Citovat
#27
Ahoj,
Stale funguje [Only registered and activated users can see links Click here to register]
 
Citovat
#28
Mám takú čisto teoretickú otázku. Môže takýto doplnok byť využitý napr. na ťažbu krypromeny, alebo sledovanie používateľa?
3x Raspberry Pi 3B - LibreELEC v8.0.2 (KODI 17) ;16 GB SD card SAMSUNG, vu zero4k
 
Citovat
#29
@Janoy Napsat se dá všechno, a už se to prý dokonce i stalo (ta těžba kryptoměn). Myslím, že to byl repozitář XvBMC. Někdo tady o tom referoval.

Addon, které si nainstaluješ v Kodi obejde celou řadu kontrol a zabezpečení systému, takže jeho zneužití se přímo nabízí. Navíc, Kodi nijak nechrání to, aby si jeden addon nepřečetll data ostatních addon. Téměř všechny addon si ukládají data nastavení, takže třeba i autentizační údaje používaných internetových služeb, v otevřeném textu, takže není problém, aby si nainstalovaný addon otestoval, které další addon uživatel používá a přečetl si z těch, které bude znát, co bude potřebovat. Další možností je, že nový addon může přeinstalovat jiné addon nějakou vlastní, upravenou verzí. Já sám jsem se při úpravě jednoho addon setkal s částí kódu, která tam evidentně neměla co dělat a její interakce se zdroji na internetu mi byla minimálně podezřelá. Tak jsem příslušnou část odstranil a na funkci addon to nemělo žádný vliv.

Já osobně používám addon pouze z oficiálního repozitáře Kodi a z repozitáře CZ/SK addons. V případě testování nějakého podezřelého repozitáře si ho nejdříve spustím na testovacím Kodi, které mi běží na virtuálce. Občas, když je to skutečně něco exotického, tak se podívám do kódu doplňku. Jasně, to není pro každého, tak by si alespoň každý, kdo si takový repozitář a/nebo addon instaluje, měl před tím udělat zálohu celého Kodi.

Co se týče Balkan Repositoy a Euro Denis, tam bych se měl docela na pozoru. Euro Denis je známý tím, že nabízí free TV kanály. Je jasné, že ty zdroje musí někde získávat. Napsat do nějakého addon sekvenci, které vám vytáhne playlist IPTV Simple clienta, to je záležitost na několik řádků v pythonu. Podobné je to i s vytažením přihlašovacích údajů k nějaké OTT/IPTV službě z nastavení addon.

Nechci strašit, a většina ostatních ti asi řekne, že oni ty repozitáře používají běžně a ještě se jim nic nestalo. Ono jde o to, že nemusí jít o nějakou vyloženou újmu, ale to neznamená, že by někdo někdy nějakou újmu způsobit mohl. Když už nutně něco takového chceš zkusit, tak nezapomeň na to zálohování. To by mě člověk udělat v každém případě, než si něco nového nainstaluje.
Client/TV Server: Asrock Beebox+LE 8.2.5+Tvheadend 4.2,  Clients: RPi 2+LE 8.2.5 2xW10+Kodi 17.6, Android Mobile+TVHClient+Yatse NAS: Asustor.
Máte-li nějaké dotazy, nepište mi SZ, na to je fórum. Pomůžete i ostatním!
 
Citovat
#30
´Ďakujem za odpoveď. Ja si myslím, že nič nieje zadarmo a keď niekto poskytuje zadarmo iptv linky, tak za tým niečo musí byť... Jedna z možností je aj sledovanie prihlasovacích údajov používateľa a s tým spojené neskoršie problémy. Takže bacha na to.
3x Raspberry Pi 3B - LibreELEC v8.0.2 (KODI 17) ;16 GB SD card SAMSUNG, vu zero4k
 
Citovat
#31
@Janoy ty jsi hodne naivni, on nic zdarma neposkytoval, kradl to z vip for tem co to meli za penize
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
#32
No tak jako tak jsem to odinstaloval. Možnost nějakýho malwaru v addonu podobnýho ražení jsem pociťoval hned na začátku, ale zkusil jsem. Koukal jsem stejně jen občas na discovery, takže pro mě víceméně nevyužívanej addon :)
 
Citovat
#33
@matchboxx
Ja som vedel, že to kradne, ale čo by z toho mal? Dobrý pocit, že zhodil funkčné listy? Isto len preto to nerobil...
3x Raspberry Pi 3B - LibreELEC v8.0.2 (KODI 17) ;16 GB SD card SAMSUNG, vu zero4k
 
Citovat
#34
@Janoy to netusim , treba mu z toho neco kaplo :-) a nebo pro ten pocit , ze jim to vzal
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)