• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přidání vlastní položky do hlavního menu
@Buksa Ne, my dva se nedomluvíme. V tom, že jsem ti popisoval Linux místo LibreELEC, v tom problém není. Jak jsem ostatně uvedl, LibreELEC je Linux, takže ať už jsem psal o Linuxu nebo LibreELEC, stejně jsi to nepochopil ty. Já v obraze sem. Píšeš, ať to pořád neopakuji, ale poraď mi, jak tě mám proboha jinak donutit k tomu, abys hledal skin Estuary v cestě, kterou jsme ti napsal, a ne v cestě, ve které ji tvrdohlavě hledáš ty. Tedy ve /storage/.kodi/.... Tam skin Estuary opravdu není! Opravdu netuším, jaké jsou tvé schopnosti a znalosti. Píšeš, že programuješ a vidím že pracuješ na Linuxu, tak snad pro tebe nemůže být problém odlišit od sebe cestu /storage/.kodi/... a /usr/share/kodi/... A také snad to, jak cestu /usr/share/kodi/... nebo /usr/lib/kodi/... v Linuxu/LibreELEC nalézt.

Jestli nevíš, jak se do systému v LibreELEC dostat, tak se pouč například zde PuTTY - SSH klient pro Windows, je to sice pro přístup přes klienta PuTTY z Windows, ale je tam to podstatné, co potřebuješ pro to, aby ses tam dostat z jakéhokoliv systému, tedy i z tvého Linuxu

Chceš-li si rozšířit samba sdílení LibreELEC tak, abys do cesty, kde je skin Estuary, po síti viděl zte souborovéhoé systému, doporučuji ti například toto Sdílení adresářů. Umíš-li s Linuxem, není pak samozřejmě problém si to sdílení nastavit přímo.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Přidání vlastní položky do hlavního menu - od Client - 08.2.2019, 13:00

Přejít na fórum:


Prochází: 6 host(ů)