• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu
Scripty O2TV

Rád bych tu položil několik otázek, abych získal zpětnou vazbu.
  1. jak se líbí poslední verze (0.9) scriptů pro O2TV a jestli je popis jejich implementace dostatečně jasný a způsob používání zřejmý?
  2. Stačí editace config.json souboru editorem nebo byste chtěli raději nějaký sofistikovanější script, který by vás navedl k zadání jednotlivých parametrů a jednorázovému vytvoření souboru config.json?
  3. Používá někdo addon od @charles (viz předchozí příspěvek) a jaký je obecně názor na to, mít addon který generuje scripty pro Tvheadend?
  4. Všiml jsem si, že od publikace vezoe 0.8 a následně 0.9 si přesto několik uživatelů nainstalovalo i starší verz 0.7. Proč?
  5. Pokud někdo přešel od IPTV Simple Client k Tvheadend, zajímá mě, zda by to udělal, kdyby playlist pro IPTV Simple Clienta fungoval bezchybně?

@charles Tvůj addon jsem si nainstaloval a vyzkoušel. Upřímně řečeno jsme měl trochu jinou představu o řešení. Tohle je tak někde napůl cesty mezi řešení pouze formou scriptu a plnohodnotného addon a la @pavuucek. Já bych spíše preferoval buď jedno nebo druhé a pokud scripty překlápět do addon, tak především proto aby:
  1. se daly jako addon instalovat - to tvoje řešení splňuje bezezbytku,
  2. využily by se funkce nastavení addon pro zadání všech parametrů - to by asi nebyl problém rozšířit.
Jinak systém Kodi addons má support pro provedení akce při ukončení nastavení addon - to by ti mohlo splnit tvé požadavky na událost, na kterou by se dala navázat nějaká akce. Jinak addon typu plugin bych v tomto případě nahradil buď jako addon script a nebo jako addon service.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu - od Client - 02.1.2020, 14:47
tvheadend o2tv epg - od renda61 - 26.6.2020, 9:09

Přejít na fórum:


Prochází: 12 host(ů)