• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 2.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OTT/IPTV - jednodušeji to už nejde
@Rossi D Jo, to je asi pravda. Vývoj OTT služeb a funkcí, jak těch "pozitivních" (archiv, nahrávání i timeshift na straně serveru služby, atp.) tak těch "negativních" (zejména zavedení DRM, případně dalších omezení znemožňujících používat vlastního klienta) Tvheadend postupně v této oblasti vyřazuje. Možná se ještě chvíli bude držet řešení přímo v Kodi (s pomocí IPTV Simple klienta), ale bude to neustálý boj s poskytovateli služeb. Pokud se tedy oni s Kodi jako klientem nesmíří, výměnou za nějakou garancí funkci a způsobu jejich realizace, které nebudou nabourávat jejich business plány. Zatím to tak ale nevypadá a já ani nevěřím, že by k tomu někdy došlo.

Já osobně od začátku preferuji Tvheadend a dokud budu přijímat DVB, tak si ho stále ještě ponechám. Ale v případě OTT mě to, upřímně řečeno, už unavuje. Teď stojím před rozhodováním, jakou koupit novou TV. Ještě před pár měsíci bych si řekl, že je to vlastně jedno, že chci od ní jen to, aby dobře zobrazovala co jí pošlu z Kodi HW. Teď se už na to ale začínám dívat trochu jinak, takže tvému názoru rozumím. Jen mě bude štvát to, co jsem dosud považoval za jeden ze zásadních přínosů Kodi. Mít v něm všechno na jednom místě a s jednotným ovládáním buď přes DO nebo jinak (Ytase, webové rozhraní). Zjišťuji ale, že jsem s tímhle názorem už i doma skoro jediný.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: OTT/IPTV - jednodušeji to už nejde - od Client - 26.3.2020, 13:31

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)