• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stream kanálů z Linux SAT STB
#32
Proti gustu žádný dišputát, ale že by ovládání satelitu bylo v Kodi komfortnější, než ve vlastním přístroji se mi nezdá.
Neznám ten TVheadend, ale že by uměl líp HEVC příjem, 3D příjem, ovládání CI , sharing, otáčení motoru, HBB, EPG s náhledy, 4k příjem, atp. líp než DVB API v Enigmě2, to celkem po asi půlročních zkušenostech s Kodi dost pochybuji.

Zkoušel jsem Kodi na PC, kromě forku DSplayer dost zaostalé, pokud se "amatéři" chtějí porovnávat s vývojáři AMD nebo Nvidie, prostě ne.
Zkoušel jsem Kodi na Androidu, kromě forku SPMC dost hrůza, ani ten spoustu věcí nezvládne.

Zachraňuje to LIbreElec, jehož driver pro adaptivní čtení streamu (dash mpeg)to posunuje alespoň k možnosti přehrát si něco ve 4k z YT, to máme rok 2017. Ještě v minulé verzi jsem korenspondoval s autory, protože stále experimentují a vypadlo přehrávání DTS HDMA passtrough, tedy kleslo to na úroveň starého tabletu.

Vu+ je jakžtakž, ovšem UNO je slabší, já mám Solo4K, podle vyjádření programátorů nikdy nebudou zdůrazňovat podporu multimedií, je drahé, lepší parametry má Ultimo, ale to je ještě dražší. Streamuje to po síti 4K bez problémů, mám gigovou.
Knihovnu mám na SD kartě LIbreElecu, přečte ji satelit, tablety, mobily,PC, vlastní data jsou uloženy na NAS + disky na USB HUBu.
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Stream kanálů z Linux SAT STB - od Foolproof - 08.5.2017, 1:04
Stream kanálů z Linux SAT STB - od juuro - 16.6.2017, 13:56

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)