• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stream kanálů z Linux SAT STB
#37
S tím Androidem- na Kodi píší, že musí být min 6.1 a API 24. Koupil jsem proto Evolveo H8 AArch64, protože to splňuje.
HD Audio funguje v MXPlayer, v Archosplayer, dokonce lokálně z jejich Videoplayeru., v Kodi ne, Dreamplex ne.
Kodi jako jediné neumí ani přepnout FPS. Na foru se dozvím, že tam mám shit firmware, nechť obrátím na vendora.
Na otázku, proč MXPlayer jede a Kodi ne jsem porušil rules fora a dotaz byl smazán. Postupoval jsem stejně a smazal Kodi, přešel na LibreElec a kromě toho, že neumí sám přepnout do 4k mě uspokojuje.

BluRay - jedině kvůli menu, zejména koncerty, abych našel ihned to co chci, protože kapitoly to sice v MKV umí, ale ale bez popisu. DVD totéž, manželka chce ukázat kamošce, jak se smažila někde na dovolené, bohužel s vícestupňovým menu si neporadí, takže listuji ve VOBech jako debil, abych našel, co potřebuji.

Chválabohu za to, že to funguje alespoň tak, že to funguje, ale jsem strašně rozčarován z toho, že asi 8 let jsem se o to nezajímal, vše mi fungovalo a najednou po tolika letech problémy. U Kodi je můj příspěvek na TVFreak z roku 2008, kde jsem vyjádřil (ve Windows) skoro pohrdání nad tím, jak to funguje, uplynuly roky, no a ono je to skoro stejné.

Muzika. - byl jsem zvyklý mít jeden FLAC nebo APE s cuesheetem, normálně jsem to přes GUI přehrával i s názvy a třeba i lyrics, tady, pokud to není otagované, tak to nedostanu do knihovny nebo nevím jak. Extender DTS u muziky neuznává jako formát, nejde otagovat atd.
Chci něco upravit, nastavím úroveň expert, ovšem na nic, protože do configů se nedostanu, takže když chci např. obrázek - ikonu k zástupci ve Favourites, musím editovat XML jak v DOSu v minulém století. Abych to mohl udělat, musím na Wiki, abych tam nedal kraviny, za měsíc chci druhý, takže znovu, protože jsem dávno zapomněl, jak se to dělá. 
Prostě pro kutily. 1
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Stream kanálů z Linux SAT STB - od Foolproof - 08.5.2017, 23:18
Stream kanálů z Linux SAT STB - od juuro - 16.6.2017, 13:56

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)