• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stream kanálů z Linux SAT STB
#39
@Foolproof: Aha, takže to je i o firmwaru. Jako obecně bych se vyhýbal boxům, které nejsou opravdu na  Android TV platformě.  Na těch ofiko Android TV boxech jako Mi Box, Nvidia Shield to funguje. Ale je to klasika, chceš kvalitu, stojí to dráž. Ikdyž ten Mi Box je za 69 dolaru myslím.

Jo koncerty mě nenapadly, tam se to určitě hodí, to máš pravdu, to je pak škoda, že s tím nic nedělají :) mě předtím nenapadl důvod proč bych chtěl menu Big Grin  musim zkusit ten DVD teda zase.

Tak otagovaní je standardní cesta. Zase Kodi nemůže podporovat všechny alternativní postupy. Ale tady když chceš manuálně Zadat info se to řeší pomoci nfo myslím. Je to na wikině
Takhle ta síla Kodi je, že nemusíš nic editovat, žádné xml,  ale máš tu možnost. U těch krabiček co jsi měl předtím (ten Dune BDprime třeba), umožňovaly ti měnit skiny, cele prostředí, přizpůsobit si to? Podle mě ne, prostě člověk dostal už hotové řešení. To same tady, dostaneš jeden design, ale máš možnost si to změnit. Ale jako je to pro kutily. Někdo kdo nemá čas si ty filmy platí a používá normální Blu-ray přehrávač, nebo má streamovaci službu. Ale jasně, jsou i lidi, co chtějí mít svůj "Netflix" z originálních disků, ale to už samo o sobě je pro kutily Big Grin

@jtrefil: co jsi přesně nastavil? ať mají ostatní uživatelé přehled :))
Mně to ten LibreELEC 8.0 nastavil sám:
(Z hlavy)
Ve video nastavení -> použít H.264 VAAPI, VC-1 VAAPI,  Mpeg VAAPI, preferovat VAAPI, vypnout VDPAU, zapnout VAAPI
Systémové nastavení -> výstup obrazu 16-235 a na televizi samotné pak úroveň černé/HDMI na normální
A při přehrávání live TV metoda překládání MCDI

Snad je to všechno, jestli jsem si na něco nevzpomněl, tak mě doplň Big Grin
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Stream kanálů z Linux SAT STB - od marhycz - 09.5.2017, 11:57
Stream kanálů z Linux SAT STB - od juuro - 16.6.2017, 13:56

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)