• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak přehrát obsah telefonu na TV přes Kodi
#38
@Petrvald & @bluegoof Mně externí přehrávání na Kodi z Bubble funguje také, na Kodi 17 i 18. Ale povolenou položku Sdílet mé knihovny mít nemusím. Ani není důvod, toto povolení je určené pro obrácený gard, kdy chci data z Kodi mít možnost přehrávat v Bubble.

Jinak libovolný renderer kdykoliv ho vypnu/zapnu (u Kodi je to vypnutí/zapnutí Povolit vzdálené ovládání prostřednoctví UPnP) tak mi v Bubble, v seznamu rendererů, zmizí/objeví se. Okamžitě. Pozor, v Kodi 18 je mírná změna, je tam v nastavení ještě jedna nadřazená volba, které u Kodi 17 není, Povolit podporu UPnP, ale to je celkem z kontextu zřejmé. Ta musí být pochopitelně zapnutá také.

Používám Bubble 3.2.1, po instalaci jsme nic neměnil, takže je to default nastavení.

@bluegoof Teprve teď jsme si všiiml, že jsi napsal "Na funkčnost nemá vliv, zda v routeru mám nebo nemám povolenou položku UPnP". Ale my se tady snad bavíme o rendererech na lokální síti. Takže proč do toho taháš router?

Tak jsme ještě zkoušel nastavení v nstavení Bubble hledat něco, co by scanování rendereru zastavilo, abych nysimuloval chování tvé aplikac, a nepodařilo se mi to. Buble naprosto okamžitě reaguje na každou změnu všech dostupných rendererů v síti. Po zapnutí/vypnutí jednotlivých Kodi i jejich změně nastavení z hediska vzdáleného ovládání UPnP (ale třeba i spuštění Media Playeru ve Windows) se každý renderer hned v Bubble objeví/zmizí. No hned, je pravda, že u WMV to pár vteřin trvá 1.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak přehrát obsah telefonu na TV přes Kodi - od Client - 15.1.2019, 20:49

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)