XBMC-Kodi.cz
Estuary Easy - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - software (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-software)
+--- Fórum: Skiny (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-skiny)
+--- Téma: Estuary Easy (/prispevek-estuary-easy)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Estuary Easy - martinchromy - 14.10.2021

Zdravím pánové
Je možnost stáhnout celý skin s úpravami od Vás? 

Předem děkuji


RE: Estuary Easy - JiRo - 14.10.2021

@martinchromy Přečti si 1. příspěvek tématu.To není o nějakém konkrétním skinu, ale o tom, jak si skin jednoduše upravit.


Estuary Easy - hitman222 - 03.11.2021

Můžete prosím někdo poradit, kde přejmenovat na hlavní obrazovce pokožku Filmy?
Děkuji

Jsem uživatel používající SM-G991B , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.


RE: Estuary Easy - jkmh - 04.11.2021

@hitman222: V Estuary Easy nevím, ale v defaultním Estuary si najdeš v Kodi v Addons  adresář Resource.language.cs_cz a tam si upravíš text Filmy podle svého.


Estuary Easy - hitman222 - 04.11.2021

Díky mrknu na to.


RE: Estuary Easy - JiRo - 04.11.2021

@jkmh Ano, to je jedna z možností, kde to změnit, a pro některé typy instalací (*ELEC) jediná, protože u nich definiční soubory skinu Estuary, kde by asi bylo správnější to změnit (tedy kokrétně v souboru Home.xml), editovat nelze. Ale je třeba počítat s tím, že ten text Filmy je použit i na jiných místech v Kodi, než jen v položce hlavního menu, a ta změna se tedy projeví i tam.


RE: Estuary Easy - jkmh - 04.11.2021

@JiRo:  Jj, to s tím promítnutím jsem zapoměl dodat. Uvědomil jsem si to až @hitman222: zareagoval a už jsem to nechtěl doplňovat. A taky mi to přišlo jednodušší na editaci.


RE: Estuary Easy - JiRo - 10.11.2021

(12.7.2021, 23:01)JiRo Napsal(a): Na přání @otava5 přidávám popis vytvoření nového pohledu sestavy přehledu TV/Radio kanálů ve formátu Zeď.

Navazuji na výše uvedený popis přidání nového pohledu do přehledu TV/Radio kanálů. Začal jsme ten přehled docela používat (a nejsem sám) a byla otázka času, kdy někdo (včetně mě) přijde s tím, že chce na jedné stránce vidět najednou více kanálů. Řešení je jedoduché, přidat další pohled (Id=53). Nazval jsem ho Zeď II.,
   
takže úprava ve Variables.xml pak vypadá takto:
Kód:
    <variable name="MyPVRChannelsViewVar"> <!-- EASY+ -->
        <value condition="Control.IsVisible(50)">$LOCALIZE[536]</value>
        <value condition="Control.IsVisible(51)">$LOCALIZE[535]</value>
        <value condition="Control.IsVisible(52)">$LOCALIZE[31102]</value>
        <value condition="Control.IsVisible(53)">$LOCALIZE[31102] II.</value>
    </variable>
a screenshot pak takto:
   


RE: Estuary Easy - otava5 - 10.11.2021

@JiRo: děkuji za úpravu....
Kdybych chtěl zachovat postranní panel jak by úprava vypadala?


RE: Estuary Easy - JiRo - 10.11.2021

@otava5 Úplně přesně nevím, jaký postranní panel máš na mysli? Tohle zobrazení žádný postranní panel nemá?


RE: Estuary Easy - otava5 - 10.11.2021

aha už mi to došlo.... já myslel, že je to zobrazení na home stránce... 1


RE: Estuary Easy - jkrosster - 01.12.2021

@JiRo Poradis prosim jak upravit aby u polozky tv tipy byla volba "zed" jako u predchozi polozky popularni serialy dekuji
https://i.imgur.com/X8vz7IK.png


RE: Estuary Easy - JiRo - 01.12.2021

@jkrosster Tohle je zřejmě skin vzešlý z mé původní úpravy Estuary pro SC a dále upravený autorem z teamu SCC, který už nikdo dále nespravuje a byl z repa vyřazen. Já ho znám jen zběžně, takže jediné co ti mohu poradi, použij definici widgetu, který je o řádek výše (ten co jsi také zaškrtl) a použij ji místo té, co je tam teď. Jen musíš samozřejmě změnit volání pluginu, příslušné proměnné skinu a Id toho widgetu, aby odpovídalo tomu původnímu. Musíš to samozřejmě provést jak v části nastavení skinu, tak v definici vlastního widgetu. Pokud tomuhle nerozumíš, tak ti asi těžko tady vysvětlím, jak detailně postupovat.


RE: Estuary Easy - jkrosster - 01.12.2021

Ok dekuji , to je pro me spanelska vesnice....


RE: Estuary Easy - JiRo - 05.12.2021

Kodi after Wake-up

V tématu RDS (Radio Data System) jsem otevřel téma získávání a zobrazování dat RDS. Je to zatím jen počátek a první (úspěšné) pokusy. No a když jsme už byl v tom řešení RDS a zabýval se úpravou skinu pro zobrazení jeho dat, napadlo mě pokusit se o to, co jsem chtěl už udělat dávno. Vyrobit stránku, ve které bych integroval vizualizaci poslechu rádia (tedy info o přehrávané skladbě), předpověď počasí a zobrazení RSS ze zprávami. použití stránky je zřejmé, a od toho také název tohoto příspěvku, tedy Kodi after Wake-up (Kodi po probuzení),

Co se týče RSS, tak to problém není, to je v Kodi vyřešené. Vizualizace poslechu rádia, tedy data z RDS, to teď právě řeším. No a tak, když už jsme byl v tom řešení, zkusil jsem tam přidat to počasí. Protože šlo jen o pokus, nechtěl jsem tomu věnovat příliš času a energie, tak jsem jen vzal widget Počasí z Home stránky a bez větších úprav (pouze jsem ho přeskládal a omezil zobrazení jednotlivých informací tak, aby se do volného prostoru vešly - denní pouze na dnešek a zítřek, hodinové pouze na tři po sobě jdoucí předpovědi) ho zatím "natvrdo" vložil do stránky MusicVisualisation.xml. Výsledek vypadá takto:
   
Jak píši, je to jen počátek. Předpokládám doplnit to nějakými proměnnými skinu, podle kterých se bude zobrazování modifikovat (úplně zapnout/vypnout, zapnout podle času a dne, např. po-pá od 5:00 do 8:00, apod.). Pokud někoho zajímá, jaké úpravy k výše uvedenýmu výsledku vedly, přikládám příslušný soubor. Přidaná části, která zobrazí předpověď počasí, je označena v záhlaví bloku komentářem <!-- EASY+ Wheater information -->.


RE: Estuary Easy - otava5 - 06.12.2021

@JiRo: V práci používám IPTV Simple Clienta s Catchup pod Kodi 19....
Při stisku OK na konkrétní kanál nyní dává povel "přepnout na kanál" (to je standartně) a chtěl bych aby dalo povel "přehrát program".
Tímto bych docílil toho, že automaticky pak půjde posouvat zpět program.... Nyní to takto nelze....
Nyní musím jít do tel.programu stisknout "OK - přehrát program", aby se dalo vůbec posouvat.....
Možná to ani nelze proto se ptám.....

Druhá otázka lze při stisku OK na konkrétní pořad v tel.programu aby se hned přehrál program? Nyní dává detaily ("přepnout - přehrát program - najít podobné")

Děkuji


RE: Estuary Easy - JiRo - 06.12.2021

@otava5 K první otázce ti moc neporadím, IPTV Simple Clienta jsme v Kodi 19 ještě nepoužil, takže ty nové funkce a jejich návaznost na funkce PVR & Live TV v Kodi nemám zmáknuté.

A k druhé otázce, v Nastavení > PVR & Live TV > Televizní program je volba Výchozí akce při výběru, kde si lze vybrat, jaká se má při stisku OK provést akce.


RE: Estuary Easy - martinchromy - 17.1.2022

Zdravím pánové
Někde jsem zahledl,  že se podařilo dostat do includes.xml svátky pro daný den a následující den.

Neporadíte mi jak to tam dostat?

Předem děkuji.


RE: Estuary Easy - hardo12 - 18.2.2022

Ahoj @JiRo: mam jednu otázku mam Skin SCC ktorý podstate je tvoj pôvodný a upravovaný niečo tam pomenil niekto z SCC niečo som pomenil ja a podstate mi všetko fungovalo super kým som to používal na Android tv ale teraz keď som kúpil setobox a nainštaloval corelec tak sa pravidelne reštartuje mam pocit ako keby vyhltal pamäť a reštartoval viem že sa nerád ku tomu skinu vraciaš ale za každú radu budem rad dosť mi vyhovuje a rad ho používam podstate tam mam všetko čo potrebujem a keď sa mi niečo páči tak to tam dohodím.  
Vopred ďakujem


RE: Estuary Easy - edojudo - 25.3.2022

Kodi 20 daju sa premiestnit kanaly na prve miesto ako to je v metrixe? V skine to neviem najst.