XBMC-Kodi.cz
Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - hardware (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-hardware)
+--- Fórum: HW - ostatní (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-hw-ostatni)
+--- Téma: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini (/prispevek-muj-zacatek-s-android-krabickou-tanix-tx3-mini)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - spartann - 29.10.2018

tak jsem tam hodil 20171220 a seká se to stejně, zkoušeno jak KODI, IPTV, tak VLC

Rozlišení tam mam automaticky: 2160p30hz, když to změním, tak tím to taky není


RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - veleslavin - 29.10.2018

Na TX3 mini pouzivam Coreelec a všechno jede bez problemů zároveň mi na něm jede TVH.
Android si myslim ze je na to špatná volba.


RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - spartann - 29.10.2018

zkoušel jsem i LibreELEC, a pořád se to sekalo, asi poslední možností bude ten Coreelec?


RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - veleslavin - 29.10.2018

Pravda je,že jsem z usb nikdy nic nezkoušel přehrávat,všechno mám jen po síti a usb disk ani nemám abych to zkusil.


RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - turekipavel - 24.12.2018

chci se zeptat kdyz se koukam na film z nejakeho addonu( phenix atd ) tak me obrazovka skace jako ze se zvetsuje a zmensuje aniz bych neco s tim delal nevite jestli tohle staci urovnat nekde v nastaveni diky za odpoved


RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - pedro250481 - 28.12.2018

Zdárec lidi, když přehrávám na HBO GO nebo Horizon GO tam mi to furt padá že není připojení i když to napojím přes kabel, přes kabel to připojuji přes opakovač. Je nějaká rada na optavu? Dík za rady.


RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - wolwzz - 29.12.2018

Ahoj,
kdo ma problem s prehravanim z USB disky vymente zdroj za nejaky kvalitni. Koupil jsem Alfawise S95, kdyz jsem ho otevrel tak je tam deska TX3 mini-a cili jsou to dva uplne stejna zarizeni s jinym obalem. Kazdopadne problem u me uplne stejny, z usb sekani a neustale odpojovani a pripojovani disku. Po vymene zdroje vse chodi korektne k plne spokojenosti.


RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - plesi - 30.12.2018

Jj,není špatný se mrknout na střeva ;-)
https://forum.freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905x/683266-alfawise-s95-amlogic-s905w-android-7-1-2-16gb-rom-2-4ghz-wifi-4k-100mbps-lan


Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - wolwzz - 30.12.2018

Link vc. Obrazku upadleho chladice byl duvod proc jsem hned po otestovani jestli box bezi ho rozebral. Ja pro zmenu nemam chladic, ale nakou penu a kus plechu coz je uplne k nicemu. Box nemel problem atakovat 90st na procaku Takze jsem cely box navrtal a nahodil na procak kus Al chladice a prelepil perforovanou folii at to aspon trochu vypada. Doporucuji vsem si teploty zkontrolovat jestli chcou at jim neco vydrzi. Foto noveho chladice nemam.[Obrázek: 1e688ff6fa4e6e2e37ed105dbb717081.jpg][Obrázek: 2decda448082817563a2c3896bdec56e.jpg][Obrázek: 63341faf2ebbfee4ad002fec8e1624fc.jpg]


RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - plesi - 30.12.2018

Té teplovodivé "pěnové podložky" se obávat nemusíš...ta se běžně používá.
A že tam cpou obyč. plech je u levných boxu klasika (najdeš ho i u prťouse "x96 mini",atd...").Snad lepší volba než malej pasiv.
Za ty prachy jsou tyhle TV boxy fajn a není problém přidat i tichý vetráček,vyměnit plech a nebo ho zrovna prdnout jen mezi dvě plexi s chladičem :-)
Nový chladič je možné přilepit třeba pomocí lepidla "STARS-922"
http://www.netmart.cz/detail.aspx?id=266&super=1
(Asi nějaká starší zásoba za 9 vočí )
Je tu spousta šikovných kutilů a každý se s tím vypořádá posvém :-)


Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - wolwzz - 30.12.2018

S tim plechem a penou to nefungovalo vubec, ani navrtane to nechladilo. Box byl v menu tzn. nedelal nic a za 20minut byl na 80st v byte kde mam do 24st. Coz je pro me naprosto neprijatelne. Ted s tim hlinikovym pasivem (co jsem nefotil protoze je to hnus porezany flexou na miru nez prijde pasiv o presnych rozmerech) to po cca 8mi hodinach provozu v u tchana kde bylo na chcipnuti pres 27st bylo na 55st. Coz je dle meho skvely stav a takhle by to melo byt od vyroby. Ale Kiii pro jsem taky upravil a dal vetrak protoze taky nemel problem se dostat k 90st.


RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - selatko01 - 11.3.2019

Pro ty co neví, tak na TX3 mini je možné dát firmware (Android) pro TX3 miniL 20181210 který již má npvé rozhraní Alice UX.


RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - achjo - 27.3.2019

Ahoj,
pořídil jsem Tanix tx3 mini L. Třetí měsíc na něm sleduju Lepší Tv přez app a přez app HBO GO celé Hry o trůny.
Ovládání lepší Tv je s ovladačem v pohodě, ale s HBO GO je to už složitější.
Kodi jsem zatím vůbec nepoužil. Zkoušel jsem ještě zrcadlení z mobilu, ale to mi moc nefungovalo. Nemá s tím někdo zkušenosti?


RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - quicksilver - 12.8.2019

Tak jsem si taky v akci koupil za 575 Kč tuhle srandu. Docela jsem se divil že to hřeje nejde na 85 stupňů.Tak jsem udělal USB v5: úpravu chlazení.Vyhodil jsem polštářek i blbej plíšek a nahoru jsem vyvrtal díry a pak plastovým lepidlem přilepil.Mam tam že spoda mnoho dir ať to fuci ;-).Dal jsem ještě nahoru mřížku.Vetrak není jinak slyšet jedná se o základní chladic z AMD. Maka to tedkom výborně ;D
PS: nemá někdo Remote soubory keys ovladace do COREELEC ? mam verzi L.Diky


RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - mysak85 - 07.9.2019

Měl bych dotaz ohledně zapínání krabičky, lze někde nastavit aby se android box nezapnul při připojení do sítě?
Jelikož mám v televizi zapnuté spárování abych mohl box ovládat jedním ovladačem, tak už se mi párkát stalo když vypadl proud že se zapnul box, televize a soundbar. 

Lze tedy někde box nastavit?
Díky


RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - plesi - 07.9.2019

Asi né,ale možná by ti pomohla Master/Slave " zásuvka (prodlužka)
Jako hlavní (master) připoj TV. https://www.bestseller.cz/platinium-sporic-energie-s-ir-ovladanim.html?gclid=EAIaIQobChMIjYDVqLa_5AIVEOh3Ch2N2wR_EAQYAyABEgKRdvD_BwE
Návod ke stažení:
https://www.bestseller.cz/files/pages/polozky-zakladni/prodluzovacka-sporic-ovladani.pdf


RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - lnadeb - 10.10.2019

Ahoj, chtel jsem se zeptat, proc mi Tanix TN3 Mini ukazuje v Kodi v nastaveni/ informace rozliseni pouze HD.


RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - beepee - 10.10.2019

To se týká pouze zobrazení prostředí KODI, ne přehrávání filmů. V Androidu nelze nastavit vyšší rozlišení, ale mám dojem, že pokud si nainstaluješ LE, nebo CE, jde i FHD.


RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - lnadeb - 10.10.2019

Jo, prave na CE u stejne TV mam v Kodi rozliseni FHD. Takze zadna krabicka s Androidem naukazuje v Kodi rozliseni FHD?


Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - wolwzz - 10.10.2019

Krabicka s androidem samozrejme ukaze jak hd tak fhd tak 4k. Pokud se bavime o kodi to ma rozliseni navazane na nastaveni androidu. Takze pokud si v nastaveni zadas fhd rozliseni tak by jsi ho mel mit i v kodi nepletu-li se. Otazkou je jake povolene rozliseni android detekuje z TV. Pokud rozliseni neni spravne zkus jiny hdmi kabel.