XBMC-Kodi.cz
KODI a Stream Cinema polopatě - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: Obecná diskuse (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-obecna-diskuse)
+--- Fórum: Tipy, triky a návody (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-tipy-triky-a-navody)
+--- Téma: KODI a Stream Cinema polopatě (/prispevek-kodi-a-stream-cinema-polopate)



KODI a Stream Cinema polopatě - LadMc - 22.12.2020

Udělal jsem jednoduchý web, kde jsou pohromadě všechny rady a postupy jak zprovoznit KODI a SC, hlavně na Android TV boxu. Snad to začátečníkům pomůže:



RE: KODI a Stream Cinema polopatě - Tomik68 - 22.12.2020

Paráda


RE: KODI a Stream Cinema polopatě - forsajd - 22.12.2020

pekne spravene video ale jedna vec mi trochu tam chyba a nik sa o tom skoro nezmieni, keď užívateľ dlho dobo používa kodi hlavne neskúsený, tak si zaplní pamäť z obrázkami čo sa načítajú pri prezeraní filmov alebo serialou, jednoduchá pomoc je vojsť do správcu súborov, tam kliknúť na priečinok profilu následne sa rozbalí ponuka a pravým klikom odstrániť zmazať thumbnails po reštarte sa vytvori automaticky nový thumbnails, tak sa nik nemusí báť že niekto o niečo príde
edit: za rok sa vám tak môže nazbierať aj 10GB 


RE: KODI a Stream Cinema polopatě - JiRo - 22.12.2020

@LadMc Tak to je pěkně udělané.

Líbí se mi optimální mez mezi popisností a mírou detailů. Je to tak akorát. Oceňuji, že držíš linii podpory obou doplňků, jak toho originálního, tak jeho ideového klonu. I ta grafika, celkem jednoduchá, s jasnou afinitou jak ke Kodi, tak k adddons či CoreELEC. Vtipně a jednoduše pojaté.

Edit: Odstraněny teď už "nerelevantní" připomínky týkající se "reklamních keců" (viz následující post)...


RE: KODI a Stream Cinema polopatě - LadMc - 22.12.2020

Souhlas, dal jsem ty "reklamní kecy" pryč, nebudeme dráždit býka...


RE: KODI a Stream Cinema polopatě - PetrM - 22.12.2020

@LadMc
Tohle by bylo ideální umístit do sekce Tipy, triky a návody, ideálně mezi důležitá témata, ale nevím, jestli @XBMC-Kodi: zkousne, že je tam i původní SC.

Jinak dobrá práce.  Thumbup


RE: KODI a Stream Cinema polopatě - Rossi D - 22.12.2020

Tak takto vypadá excelentní vstup "nováčka" na fórum, smekám a kvituji dobrý počin  4


RE: KODI a Stream Cinema polopatě - jkmh - 22.12.2020

Moc pěkné. Pokud to admin skousne, chtělo by to někam přišpendlit, aby to bylo vidět vždy, když se otevře fórum. Mám obavy, že když to bude tady nebo např. v Tipy, triky a návody, tak to časem zapadne.


RE: KODI a Stream Cinema polopatě - JiRo - 22.12.2020

PetrM Napsal(a):jestli @XBMC-Kodi: zkousne, že je tam i původní SC.

Tak byl by tam odkaz na "neutrální" web s návodem a že je součástí tohoto návodu odkaz na SC, to už se snad @XBMC-Kodi: a jeho ne úplně "směroplatných" pravidel, netýká. A pokud by mělo, tak... (raději to snad ani nebudu komentovat 1)


RE: KODI a Stream Cinema polopatě - PetrM - 23.12.2020

@LadMc: Podrobně jsem si to pročítal, a asi by bylo dobré tam zmínit i přepnutí režimu nastavení na Expert, jinak některé volby, např. zadání přihlašovacích údajů na Webshare nebo krasku, nejsou dostupné.

Taky bych se přimlouval za rozšíření části s nastavením jednotlivých doplňků.


RE: KODI a Stream Cinema polopatě - LadMc - 24.12.2020

Jo mám v plánu přidávat obsah, pro nastavení WS a Kra myslím není nutný režim Expert, stačí výchozí Standardní, ale časem to určitě zmíním.