• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI a Stream Cinema polopatě
#1
Video 
Udělal jsem jednoduchý web, kde jsou pohromadě všechny rady a postupy jak zprovoznit KODI a SC, hlavně na Android TV boxu. Snad to začátečníkům pomůže:
KODI Stream Cinema
 
Citovat
#2
Paráda
 
Citovat
#3
pekne spravene video ale jedna vec mi trochu tam chyba a nik sa o tom skoro nezmieni, keď užívateľ dlho dobo používa kodi hlavne neskúsený, tak si zaplní pamäť z obrázkami čo sa načítajú pri prezeraní filmov alebo serialou, jednoduchá pomoc je vojsť do správcu súborov, tam kliknúť na priečinok profilu následne sa rozbalí ponuka a pravým klikom odstrániť zmazať thumbnails po reštarte sa vytvori automaticky nový thumbnails, tak sa nik nemusí báť že niekto o niečo príde
edit: za rok sa vám tak môže nazbierať aj 10GB 
LG OLED 55"AV Marantz - Odroid N2 /coreelec/Ugoos X3 ATV + CoreELEC dualboot/
 
Citovat
#4
@LadMc Tak to je pěkně udělané.

Líbí se mi optimální mez mezi popisností a mírou detailů. Je to tak akorát. Oceňuji, že držíš linii podpory obou doplňků, jak toho originálního, tak jeho ideového klonu. I ta grafika, celkem jednoduchá, s jasnou afinitou jak ke Kodi, tak k adddons či CoreELEC. Vtipně a jednoduše pojaté.

Edit: Odstraněny teď už "nerelevantní" připomínky týkající se "reklamních keců" (viz následující post)...
 
Citovat
#5
Souhlas, dal jsem ty "reklamní kecy" pryč, nebudeme dráždit býka...
 
Citovat
#6
@LadMc
Tohle by bylo ideální umístit do sekce Tipy, triky a návody, ideálně mezi důležitá témata, ale nevím, jestli @XBMC-Kodi: zkousne, že je tam i původní SC.

Jinak dobrá práce.  Thumbup
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
 
Citovat
#7
Tak takto vypadá excelentní vstup "nováčka" na fórum, smekám a kvituji dobrý počin  4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology 212JDSM 6.x \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#8
Moc pěkné. Pokud to admin skousne, chtělo by to někam přišpendlit, aby to bylo vidět vždy, když se otevře fórum. Mám obavy, že když to bude tady nebo např. v Tipy, triky a návody, tak to časem zapadne.
X96max plus 4/32 + CE 20 final + skin - upravený Confluence / TV Samsung QE55Q6FNA
AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.2 Matrix
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#9
PetrM Napsal(a):jestli @XBMC-Kodi: zkousne, že je tam i původní SC.

Tak byl by tam odkaz na "neutrální" web s návodem a že je součástí tohoto návodu odkaz na SC, to už se snad @XBMC-Kodi: a jeho ne úplně "směroplatných" pravidel, netýká. A pokud by mělo, tak... (raději to snad ani nebudu komentovat 1)
 
Citovat
#10
@LadMc: Podrobně jsem si to pročítal, a asi by bylo dobré tam zmínit i přepnutí režimu nastavení na Expert, jinak některé volby, např. zadání přihlašovacích údajů na Webshare nebo krasku, nejsou dostupné.

Taky bych se přimlouval za rozšíření části s nastavením jednotlivých doplňků.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
 
Citovat
#11
Jo mám v plánu přidávat obsah, pro nastavení WS a Kra myslím není nutný režim Expert, stačí výchozí Standardní, ale časem to určitě zmíním.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)