• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 2.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AntikSK
#1
Existuje script na to aby se dostal antik do TvH ?
 
Citovat
#2
@Konycz na m3..fore hladas to iste, na WF si ponukal tvoju platenu IPTV. :-)
 
Citovat
#3
Áno existuje, ale len debil by ho dal vonku, nikto si nechce odpáliť antik linky a už nie kvôli tomu aby si niekto z toho spravil biznis.
 
Citovat
#4
Myslím, ze sa uz stalo...
 
Citovat
#5
Tak problémem m3... fóra byl ten, že se na něm objevilo něco, co nemělo a našlo se pár "tupců", kteří to odbouchli během 10 minut... Říkat jim, ať si to pošlou soukromě, bylo nakonec marný. Ono, ta doména je od půlnoci na prodej...
 
Citovat
#6
@AVerMe: co se tam konkretne obevilo nevis ? vim ze se tam posledni dobou hojne resilo O2 ale o antiku nevim nic ze by tam neco bylo...
VPS TVH, Webgrab... Server > Odroid-N2 Coreelec (Tvheadend client)
 
Citovat
#7
Antik mi umřel myslím minulý týden, takže už alespoň vím, kde nastal problém. To jako pořád jelo nějaké to fórum mimo, kde se veřejně posílaly a řešily linky?
 
Citovat
#8
(28.8.2021, 9:19)predator.1 Napsal(a): Antik mi umřel myslím minulý týden, takže už alespoň vím, kde nastal problém. To jako pořád jelo nějaké to fórum mimo, kde se veřejně posílaly a řešily linky?
Admin to odpískal myslím k poslednímu květnu, ale pak se najednou forum znova rozběhlo, ale teď už asi zdechlo úplně. Ono dát si do názvu fóra m3u8 aby hned každý věděl co se tam řeší nebyl šťastný nápad a jak někdo zadal "české IPTV" tak každá lama hned dostala jako první odkaz na to forum. Byla jen otázka času, než si na ně někdo došlápne. Kór když si realizační tým z toho ze začátku chtěl udělat kšeft a nabízel prodej vlastního playlistu (samozřejmě bez toho aby platli za práva) z linků které ulovil přes PlaylistFinder.
Postupně se to zvrhlo na dvě sekce jedni žebrali o linky a druzí nadávali každému, kdo něco pustil za to, že jim zabil link.  O lidech, co funkční záležitosti vynášeli a dělali se hezký jinde ani nemluvím.
 
Citovat
#9
@to.tak: "Postupně se to zvrhlo na dvě sekce jedni žebrali o linky a druzí nadávali každému, kdo něco pustil za to, že jim zabil link.  O lidech, co funkční záležitosti vynášeli a dělali se hezký jinde ani nemluvím."
 
.... jj, situace jak vystřižená ze zdejší historie fóra ......  4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#10
No paráda, díky za informace
 
Citovat
#11
Vedel by to niekto prekopat na kodi matrix? https://github.com/skyjet18/plugin.video.antiktv
 
Citovat
#12
Co jsem koukal, tak tento plugin je napsaný pro enigmu 2. Taky by se mi hodil do kodi, ale programovat neumím  10
 
Citovat
#13
Antik do Kodi by som bral aj ja, platim si ho a viac by mi vyhovovalo neist cez ich skrinku.
CoreElec - Tanix TX9S S912 2GBRAM 8GB 1GBLAN, Tanix TX3 Max S905W 2GBRAM 16GB Bluetooth, Tanix TX3 Mini S905W 2GBRAM 16GB , M96Xplus S912 3GBRAM 32GB 1GBLAN , X96Max S905x2 4GBRAM 32GB 1GBLAN
Android - MECOOL KM9 Pro Classic S905x2 2GBRAM 16GB
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)