• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Audio Knihovna a obrázky interpretů
#1
Zdravím, 
snažím se udělat pořádek v audio knihovně. Začal jsem tím, že si opravuji tagy u MP3 souborů, přiřazuji obrázky k albům. Nějak ale nemohu přijít na to jak získat obrázek u názvu interpreta. Uvedu příklad:

Mám složku třeba Karek Gott Tento interpret nemá v kodi žádnou fotku. Pod složkou Karel Gott jsou tři alba. Ty už obrázky přiřazené mají. 
Pak mám další složku třeba Lucie Bílá a ta fotku interpreta má.
Další složka třeba Michal David zase fotku nemá.

Poradí mi někdo odkud se to načítá, nebo jak to opravit?

Děkuji
 
Citovat
#2
Jedná sa konkrétne o fotku interpreta, alebo to bol len príklad tvojho kategorizovania hudby do zložiek podľa interpretov a ide o to, že keď má zložka ďalšie podzložky, že nemá hlavná zložka obrázok?
Keby si dal screen o probléme, tak by to pomohlo sa zorientovať ako pristupuješ ku hudbe.
Ak ide len o obrázok zložky (interpret/neinterpret), tak skús pridať obrázok s menom ,,folder.jpg" do zložky bez obrázku.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#3
Ano jedná se o konkrétní fotky interpretů. Adresářovou strukturu na NASu mám přesně podle příkladu z KODI manuálu. Tedy takto:

[Obrázek: kodi-struktura-adresaru.png]

A ty červené složky nemají v KODI obrázky interpretů. Nebo spíše některé mají a některé nemají a netuším jak se tam ty některé obrázky berou.

Každopádně folder.jpg pomohl tam kde jsem to testoval. Díky.

Chápu, že toto není knihovna, že toto jsou jen složky ke kterým přistupuji jen jako k datům.

Mám ale další dotaz. Když jsem to teď začal předělávat, tak jsem všechny interprety z NASu přesunul do jiné složky. Takže ten zdroj, který mám teď připojený do KODI, tak má jen pár testovacích alb, na kterých to ladím. 
Když ale vlezu do Hudba / Interpreti, tak je tam mám pořád všechny. Prokliknu se na jejich alba, ale samozřejmě se nic nespustí, protože ty songy už ve zdroji nejsou. Jak mohu jednotlivé nefunkční interprety odstranit z knihovny? Zkoušel jsem v systému / média / vyčistit audio knihovnu, ale nepomohlo to.
Díky za radu.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)