• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beebox po několika minutách zamrzne
#1

.txt   kodi.log.txt (Velikost: 85,96 KB / Stažení: 6) Ahoj, na Beeboxu N3150 4GB RAM,  Intel[sup][/sup] Quad-Core Processor N3150 (Up to 2.08 GHz), SSD 32 GB ( https://www.asrock.com/nettop/Intel/Beeb...cification ), když nainstaluji LE 10.0.0, tak po několika minutách totál vytuhne, pomůže jen tvrdý restart. Zamrzne, i když na Beeboxu nic nedělám. Když naistaluji LE 9.2.6, tak funguje normálně. 
Dokázal by mi někdo poradit? Díky
 
Citovat
#2
@vladimir.domin Používáš addon Twitch? Zkus ho v nastavení zakázat (ikona Zakázat) a pak restartovat Kodi. Netvrdím, že je to ono, ale addon twitch je podle tvého logu poslední, co je aktivní, než to zatuhne.
 
Citovat
#3
JiRo Tak jsem zkusil čistou instalaci, jen jsem zapnul logování a stejně to vytuhlo. Posílám nový log.
Mezitím jsem zkusil nainstalovat win 8.1 x64 + Kodi 19.2 a nevytuhlo to, ale tohle řešení se mi moc nelíbí.


Přiložené soubory
.txt   kodi.log.txt (Velikost: 80,17 KB / Stažení: 3)
 
Citovat
#4
@vladimir.domin Tady je každá rada těžká. Čistá instalace, pokud pomůže, je samozřejmě řešení, ale pokud ne, tak je to krok zpět. Je dobré zjistit, co za tím stojí, což u čisté instalace nejde. Já v tom logu nic zásadního nevidím, tak bych snad jedině pokračoval v tom, co jsem naznačil již v předchozím příspěvku. Vzít log od konce a zakazovat to (addon, nastavení funkcí Kodi), co je aktivní v době, kdy to zatuhne. Ještě by to možná chtělo podívat se na systémový log LE, zda tam, něco nebude vidět. Dá se pustit online přes SSH příkaz journalctl -f.

Jinak provozovat na Beeboxu Kodi pod Windows, to chápu, že se ti to nelíbí. Sám jsem na něm provozoval LE více než tři roky (včetně Tvheadend) a byla to paráda. Nikdy jsem lepší HW pro Kodi neměl. Samozřejmě je tam handicap toho omezení ve schopnosti přehrávat HEVC s vyšším datovým tokem, proto ho už pro LE nepoužívám, ale s Windows v rodině slouží dál. Tak jsem alespon přešel na HW s Arm od Beelink 1, takže jistá kontinuita byla zachována.
 
Citovat
#5
JiRo Asi už vím, kde je zakopaný pes. LE přešlo na nové jádro a tam je problém s procesory Braswell - viz https://forum.libreelec.tv/thread/22647-...box-n3150/ . Jisté řešení tam je - upravit soubor syslinux.cfg, tak uvidím, jestli to zvládnu a pomůže to. 
Jinak v kodi ve windows mi chybí vzdálený přístup přes SSH, můžeš mi doporučit nějaký free SSH server? 
Dík
Edit: Beebox na těch win 8.1 ještě docela jde, ale na 10 si to moc nedovedu představit, hlavně, když se spustí čtvrtletní aktualizace 1
 
Citovat
#6
@vladimir.domin Aha, tak to je užitečné zjištění. To si musím zapsat za uši. Díky.

No ale pro Kodi ve Windows nějaký vzdálený přístup SSH vlastně ani nepotřebuješ. Ten má význam hlavně u *ELEC instalací, kde se na stroji na kterém Kodi běží, jednoduše do systému nedostaneš (i když i tohle jde). U Windows stačí přepnout Kodi do okna a jsi v systému a můžeš si tam dělat co potřebuješ. Ale pokud ho přesto chceš (nemáš klávesnici a nebo chceš mít přístup ze sítě, když někdo Kodi používá a nechceš nebo nemůžeš ho rušit), tak pro Pro/Enterprise editon je možné použít nativní Remote Desktop a pro Home např. nějaký klient/server VNC (zadej do Google "VNC Windows"). Jinak samozřejmě pro datový přístup můžeš použít standardní sdílení složek, ale to je ti jistě jasné. Pokud přesto chceš vyloženě SSH přístup, tak snad by ve Windows 10 měl od jisté doby ssh server být k dispozici, viz https://docs.microsoft.com/en-us/windows...h_overview. Ale já s tím nemám žádné zkušenosti, takže neporadím.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)