• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CetusPlay - lepší než Yatse ovládaní celého androidu
#1
Objevil jsem novou aplikaci ,která mi vyhovuje více než Yatse. Důvod je prostý umí ovladat více zařízení najednou včetně smart tv,fire tv,android tv a hlavně umí ovládat i systém ne jen aplikaci Kodi. Umí například vyčistit cache a ramku, zvládne do zařízení poslat url adresu, která se rovnou otevře v prohlížeči. Umožnuje rovnou z telefonu streamovat nebo odesilat fotky na tv nebo určovat z kterého zařízení se kam co bude streamovat.

CetusPlay


V neplacené verzi se zobrazují reklamy jinak je aplikace bez omezení i v neplacené verzí,placená stojí 119 kč.Pro uživatele kterým nevadí patchnute (crackle) verze.

Kód:
Fire TV Universal Remote Android TV KODI CetusPlay v4.7.2.2 [Pro
Uploadgig
https://uploadgig.com/file/download/C3384e8Bb1F32F24/Cetu
RapidGator
https://rapidgator.net/file/abb3268e81ae175de45cef073c54542d/Cetus
DropAPK
https://dropapk.com/xhdsvkhu4tje
FiLEFLARES
http://fileflares.com/1riwbujqeouf/CetusPlay_v4.7.2.2.apk.html
AyeFiles
https://ayefiles.com/n1kyo3qskyrk/CetusPlay_v4.7.2.2.apk.html
MexaShare
https://mx-sh.net/ealhalcfn3ao/CetusPlay_v4.7.2.2.apk.html
 
Citovat
#2
Tak jsem zkusil, nepodařilo se mi připojit k žádnému zařízení.Možná proto, protože nemám nic na Androidu.
Na Kodi používám Kore, celkem mi vyhovuje.
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#3
@robert.krejci ja som ju mal kým som nekúpil airmouse, nebolo to celkom easy pripojiť. Teraz by som ju potreboval na druhý box ale ani za nič sa nepripojim. Root mám, ladenie cez usb zapnuté, cetus ako predvolena klavesnica nastavené a nič.

@Foolproof ... Možná proto, protože nemám nic na Androidu.... :) určite preto, keďže je to apka na ovládanie androidu z iného androidu :)
Odroid N2, Xbox One S, Vorke Z6
 
Citovat
#4
Mě funguje bez problému, jinak bych nedoporučoval a to sem zkoušel oficialni verzi ze storu, jinak jedu na tu cracklou. Jediny co pišou pro režim myši si zapnout ADB ,ale ani to jsem nemusel mě i tohle funguje normalně
 
Citovat
#5
Som ja ale káár :) sa mi tam toto zobrazilo tak som laboroval v boxe a pritom stacilo posunúť dole a tam odkliknut :) a ďakujem za ad free verziu. [Obrázek: 18105c90a3203431518a2d00d72f70b6.jpg]
Odroid N2, Xbox One S, Vorke Z6
 
Citovat
#6
Taxem to zkoušel taky a nic pro neandroidí zařízení. Našlo mi to akorát telku, ale musel jsem instalovat ještě další aplikaci a tak už jsem rovnou testnul, ještě několik podobných aplikací, které vlastně nic nového, nebo zasadního nenabízí, takže zůstávám u Web Video Share, ve free verzi, který umí loupit videa a streamy z webu. RC pro KODI jednoznačně Yatse, Kore je  cool, někdy ho používám jako druhý ovladač, když operuju s vice zařízenima najednou, ale Yatse toho umí prostě daleko víc. Jinak VNC, BT myš a telefon stačí, abych nemusel vstávat z křesla.. :)
   
[RPi2][Rpi4][Chromecast Ultra][TV55"4K HDR][AC66U-2xTB Cloud]
 
Citovat
#7
Já používám Yatse + LuckyPatcher a vyhovuje mi to :)

Když potřebuju něco v systému tak FTP client + SSH mám na PC.
Tvůrce Bombuj.eu Doplňku 15
Rpi3 + OSMC, W10 + Kodi 18.0, KaliLinux + Kodi 17.6 

 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)