• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyba při přehrávání jednoho či více souborů
#1
Video 
Dobrý den,
mám Evolveo Stick Q3 4k, android 4.4.2. Používám Kodi v. 16.1 a Sosáč v. 1.3.9.

Poslední dobou mám problém s přehráváním filmů, vždy po spuštění hlásí "chyba při přehrávání jednoho či více souborů". Když otevírám nějaké kratší video, tak většinou naběhne, jen se dlouho ukládá do vyrovnávací paměti. Na fórum jsem bohužel nedokázal dohledat řešení této záležitosti. 

Děkuji za jakoukoliv radu


Přiložené soubory
.txt   kodi_log.txt (Velikost: 50,39 KB / Stažení: 3)
 
Citovat
#2
A rychlost internetu máš jakou?
 
Citovat
#3
Rychlost nic moc, download cca 2 Mbps, ale dříve nabíhalo bez problému.
 
Citovat
#4
Jako neber to nějak osobně jako urážku nebo tak něco, ale tento download byl někdy před 18-20 lety ( cca nějakých + - 250kbps ). Buď rád, že ti vůbec něco funguje. Kolik je tohle reálný download v MB/s si můžeš převést třeba T A D Y
 
Citovat
#5
Je mi jasný, že ta rychlost je špatná, ale během roku jsem si spouštěl filmy bez jakéhokoliv problému a žádná změna mimo aktualizace Sosáče neproběhla, tak právě hledám příčinu.
 
Citovat
#6
Tak ta je právě v té rychlosti internetu. Nikde jinde to být nemůže. Napovídá tomu i to jak píšeš, že se ti to dlouho načítá do vyrovnávačky. Problém máš u providera tvého interentu, tam musíš začít. Zítra zvednout telefon a pořádně jim vynadat co to má znamenat, že máš rychlost internetu na bodu mrazu :)
 
Citovat
#7
“chyba při přehrávání jednoho či více souborů” sa objavune ak sa nepodari pluginu resolvnut/najst video. Neviem v akom stave je sosac ale je mozne ze nieje uz az tak moc udrziavany. Minimalne plugin urcite. Co sa rychlosti tyka tak pozor na velkost pismen. 2Mbps != 2MBps ale 2MBps == 16Mbps
Na sosac ti 2MBps mozu stacit ale 2Mbps tak ako pises ti nestacia na takmer ziadne video
Citajte jak se spravne ptat!
Tvorca doplnku 
Stream Cinema CS & SK.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)