• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC 19.5-Matrix_rc2 (July 27th, 2022)
#1
Information 
[Obrázek: mbezj3g.png?1] CoreELEC 19.5-Matrix_rc2 is now available. It was a rather short development cycle this time around, which saw the CoreELEC developers focusing on fixing the most common issues reported with the 19.5-Matrix_rc1 release.

[Obrázek: Jz0F0aS.png?1]Diskuzní vlákno

[Obrázek: LDhg9vn.jpg?1] Download

.... ještě jsem netestoval, tak pozor - všichni víte jak to chodí !

→ v každém případě update si každý udělejte dle svého uvážení a hlavně DLE SVÝCH SCHOPNOSTÍ !!!
S905X 2/3 → CE 19 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ XOne S  18 \ NAS Synology 212JDSM 6.x \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#2
Update CE proveden, problém jen s SCC, přihlašovací údaje zmizely. Údaje obnoveny ze zálohy, zatím se zdá být vše funkční.
S905X 2/3 → CE 19 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ XOne S  18 \ NAS Synology 212JDSM 6.x \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#3
Update CE proveden také, bez jakýchkoliv problémů.

Problémy s SCC, který hlásil @Rossi D: patrně souvisí s chronickými problémy kolem setting pluginu. Prostě se občas povede soubor settings.xml poškodit. Občasné hlášky o chybě zápisu do settings.xml ukazují, že je tam stále něco, co jetě není dořešeno 100%. Táhne se to od počátku SC2 a později SCC, došlo už k několika razantním vylepšením chování, teď se to objeví opravdu už jen výjimečně, a většinou jen tehdy, když je Kodi nebo systém v nějaké okrajovém stavu. Instalaci systému za něj můžeme asi také považovat. Jak se říká, prostě jen nějaká "blbá náhoda", CoreELEC 19.5-Matrix_rc2 za to velmi pravděpodobně nemůže.
 
Citovat
#4
Hezkou neděli. Zhruba před týdnem jsem aktualizoval CoreElec na verzi 19.5 rc2. Od té doby se mi na krabičce X96Max + vždy při spuštění/prvním zapnutí nejprve zobrazí hlášení CoreElec přes celou obrazovku, že systém byl aktualizován na verzi 19.5 rc2 s výpisech všech změn této verze. A při každém spuštění znovu a znovu. Je to otravné. Lze to oznámení nějak vypnout a kde? Nenašel jsem. Předem děkuji za pomoc.
 
Citovat
#5
Pred tydnem aktualizace na Odroid N2+ CoreElec na verzi 19.5 rc2 od te chvile mi blblo prehravani HDR,jednou film najel,druhy film mi uplne shodil obraz ze z Odroidu nic neslo do TV.Dnes jsem na to prisel,vse toto delal skin Confluence.Po vraceni skinu na Estuary(zakladni skin) vse zas v poradku.Snad to nekomu pomuze.
 
Citovat
#6
@lempl Jsi si skutečně 100% jistý, že to bylo skin-em? Podle mých zkušeností je to málo pravděpodobné. Na tohle by skin moc velký vliv mít neměl a když, tak jenom ve speciálních případech. Někdy jde při přehrávání o náhodnou nebo dočasnou chybu, která se objevila právě ve chvíli, kdy jsi měl nastavený skin Confluence. Zkusils poté, co ti film šel přehrát, přepnout znova do Confluence a zopakovat to? Z jakého zdroje ty filmy byly? Pokud z nějakého veřejného, můžeš říci jaké to byly filmy (a které streamy konkrétně)?

Nebo, nemáš náhodou nastavenou příliš velkou video cache? Jak ji máš velkou a kolik máš RAM?
 
Citovat
#7
mozna to tim skinem nebylo mam vyreseno,uz sem se potom moc nepidil,nainstaloval sem 20.0 nexus nightly tam je vse v poradku,uvidime dal,ale dik za ochotu,kdyz sem prochazel fora tak neco podobnyho delalo lidem,ty se zase vraceli na rc1
 
Citovat
#8
@lempl: Taky používám Confluence a zatím jsem na tebou popisovaný problém ani v minulosti nenarazil. Spíše bych řekl, že právě Confluence patří k těm méně náročným skinům. Pravda, nejedu na Odroidu.
X96max plus 4/32 + CE 19.5RC2 + skin - upravený Confluence / TV Samsung QE55Q6FNA
AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.2 Matrix
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#9
ja sem si na nej taky nemohl stezovat,treba ho zacnu pouzivat znova,uvidime,stale ho pouzivam na android boxu vontar x3 s905x3 4/32
 
Citovat
#10
@lempl No skvělé! Nejsi si jistý, ale to ti nezabránilo vyslat zprávu, že problém s přehrávání videa způsobil skin Confluence.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)