• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dotaz k nastavení KODI
#1
Mám MMC s displejem,který mimo jiné ukazuje probíhající časový úsek filmu. Nainstaloval jsem KODI 17 a při přehrávce filmu,zde zůstavá jen údaj o hodinách. Vyzkoušel jsem různé formáty videí,ale bezvýsledně, časová osa se neobjeví. Nemá KODI ve svém obsáhlém nastavení nějaké zatržítko,kterým to lze nastavit,nebo je to chyby systému?
 
Citovat
#2
Trochu zmatečně položená otázka. Co tedy chceš kde vidět? A asi by dost pomohlo, kdyby ses s námi podělit o více informací o tvém zařízení.
1x RPi2B → LibreELEC 9.0.0 → Kodi 18 \ 1x PC → Windows 10  → Kodi 18 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 18
 
Citovat
#3
Naučte se správně formulovat otázky a ptát! - [Only registered and activated users can see links Click here to register]

K otázce v #1 a #2.
V období 3/2018 uvedl HW Egreat A10 (například [Only registered and activated users can see links Click here to register] )
V období 11/2018 uvedl HW HiMedia Q10 Pro (například zde [Only registered and activated users can see links Click here to register] )
...kde už (H.umberto) řeší problém po přeinstalaci skinu [Only registered and activated users can see links Click here to register]

Fórum Q10 mají na [Only registered and activated users can see links Click here to register]
...firmware, gui, ...Kodi... [Only registered and activated users can see links Click here to register]
Kodi 17.6 -LibreELEC 8.2.5 -BerryBoot -RPi3/2/0/w. Kodi 17.6 -LinuxMint/W7/10. Kodi 18.4 -Android 9 -Tablet. Router 1Gbit, 2.4+5GHz
 
Citovat
#4
Používám obě MMC s Androidem 5 Egreat A10 a HiMedia Q10 Pro Android 7. Při používání KODI 17 přehrávače(spuštěné video) na displeji přehráváče zůstávají hodiny. Pokud video soubor přehraji přímo ze složky file manažeru ze systému přehrávače automaticky se na displeji zobrazí časová osa probíhajícího filmu. Má otázka byla,jestli v samotném KODI může být naznačený problém. Pokud ne, děkuji za reakci a omlouvám se za znepříjemnění neděle.
 
Citovat
#5
@Hans Umberto To není automatické. Kodi by to muselo umět, nejspíše formou nějakého addonu, který by na jedné straně dokázal komunikovat s ovladačem/aplikací displeje a na straně druhé by četl stav/polohu v přehrávaném médiu. To druhé by problém nebyl, to první, to je otázka, zda by pro to vůbec byly podmínky na straně driveru/aplikace obsluhující displej.
Uživatel @JiRo není na tomto fóru aktivní.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)