• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-T2
#1
Question 
Zdravím všechny,
úvodem se musím omluvit, že vlastně asi úplně nevím, jak se srozumitelně zeptat :) Ve zkratce... jde o mi o sledování klasických free DVB-T2 kanálů (tj. bez internetu) na Android TV telce (Xiaomi Mi Smart TV 4S) přes cokoliv, co funguje trochu komfortněji (což rozhodně není výrobcem dodávaná appka, která neumí ani přepínat zvukové stopy) nebo alespoň něco, co funguje (což Google Live Channels taky není, protože se mi každou čtvrthodinu objeví černá obrazovka, kolečko se vesele točí, zvuk jde, ale obraz pak jde leda po přepnutí na jiný kanál).
Jestli jsem tedy tento doplněk (Tvheadend) správně pochopil, tak po nainstalování a naladění kanálů můžu v podstatě v jakémkoliv přehrávači (např. VLC do kterého nasypu playlist vygenerovaný Tvheadendem) sledovat TV a bez nutnosti internetu, je tak? Jestli jsem úplně mimo, tak bych rád poprosil někoho trpělivého o vysvětlení, já po asi týdnu hledání nenašel žádné, pro mě smysluplné, vysvětlení.
 
Citovat
#2
@bkf1 Ano, v podstatě máš pravdu, jen s jednou drobností. Tvheadend není addon Kodi. Jako addon se může v určitých typech instalací Kodi instalovat, ale v konečném důsledku je to samostatně běžící a na Kodi nezávislá aplikace. To jen jako upozornění, kdybys ten addon hledal v jiných instalací Kodi, než jsou ty z kategorie *ELEC. Jinak jako samostatná aplikace se dá použít ve všech Linux based systémech a existuje také (i když s tím já zkušenosti nemám) i jako .apk i pro Android.
 
Citovat
#3
@JiRo: Díky za rychlé obecné info.

Vcelku by se mi tedy hodila rada od někoho, kdo to na Androidu rozfungoval, aby se mi hodil nějaký odkaz na APK (na play už zjevně není a na oficiální stránce jsou nějaké staré odkazy a zdrojové soubory, ale APK jsem tam nenašel)
 
Citovat
#4
@bkf1 myslim, ze nic ti u teto tv nebude na dvb fungovat lepe nez original apka, snad jen externi stb.  
jinak
https://www.matthuisman.nz/2018/12/tvhea...id-tv.html
apky si musis asi dohledat na neoficialnich mistech aptoid, apkpure atd ....
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
#5
@matchboxx: no tak tuhle odpověď jsem nepotřeboval 1 ale stejně díky, nejsem z toho překvapen 6
Jinak přesně na téhle stránce jsem byl včera a schválně zkusím, jestli bude rozdílné fungování Google Live Channels, když změním zdroj z tuneru telky (který Live Channels normálně žere bez jakékoliv úpravy) na zdroj z Tvheadend...

EDIT: Jinak komu se Live Channels zasekává na tom loadingu, jak jsem popisoval výše, tak je to výpadkem/odpojením internetu :) Taky mohli mít alespoň pořešeno nějakou hláškou, ať uživatel ví, co se děje...
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)