• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
 • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
 • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
EPG s obsahem filmů
#1
Při volbě "Živé vysílání" SKYLINK LIVE se mi u jednotlivých kanálů zobrazí 4 za sebou jdoucí programy s časem jejich začátku. Existuje v KODI nějaký doplněk, který by zobrazil i stručné obsahy těchto programů popř. filmů ?
 
Citovat
#2
PVR IPTV Simple Client... 4
 Odroid C2\→ CE 9.0.2 + Tvheadend 4.2  \ NAS Synology\ HTPC\ S905X3→ CE 20\
 
Citovat
#3
Zatím děkuji, zkusím to nainstalovat a nakonfigurovat Klaním se
 
Citovat
#4
Tak zatím neúspěch. Našel jsem návod jak konfigurovat doplňky, aby se objevilo EPG. Nemohu však nikde v repozitáři ani v souborech .zip najít k nainstalování tyto doplňky :
1) IPTV Simple PVR addon
2)Inputstream Adaptive addon
3)  video doplněk Addon ke SKYLINK Live
Prosím o radu, odkud je stáhnu. Předem díky.
 
Citovat
#5
@vortata: nepíšeš na čem to máš. Jestli máš LE, tak:
1) asi máš na mysli PVR IPTV Simple Client - LibreElec Addons
2) repo LibreElec Addons
3) repo XBMC-Kodi CZ/SK
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#6
@vortata: systém/doplnky/hľadať

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#7
@playman22: nebýval IPTV Simple Client i i v ofiko Kodi repo?
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#8
Ja ho tam stále mám.. aj v CE aj na Androide

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#9
Klienti PVR, neboli binární PVR addon (mezi které patří i PVR IPTV Simple Client) pro standardní (myšleno pro standardní OS - Windows, Linux, Android) instalace Kodi, byly po verzi 17 součástí instalačního balíčku, od verze 18 jsou součástí Kodi Add-on repository. U *ELEC systémů (*= Libre nebo Core a asi i Open - ten momentálně nesleduji) jsou tyto addon součástí repozitářů *ELEC Add-ons.
 
Citovat
#10
Pokud mohu posoudit, tak žádné LE nemám, PVR IPTV Simple Client jsem našel, ale konfiguraci skončím vždy požadavkem na RESTART. Když provedu restart KODI, tak se nic neděje a mohu konfigurovat zase dokola 24
 
Citovat
#11
@vortata: Když nemáš LE, co kdybys nám prozradil na jakém zařízení a OS to provozuješ. Návod na nastavení je tady: https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-nasta...ple-client.
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#12
@vortata Nechci do toho moc rejpat, ale mylím si, že od samotného začátku je ten tvůj dotaz špatně pochopený (a také špatně položený). Ty ses ptal na zobrazení stručného obsahu při volbě funkce "Živé vysílání". Tohle ti ale IPTV Simple Client nezajistí. Jeho funkcí je dostat playlist a xmltv, které generuje addon, do PVR & Live TV a tam si případně informace o programu zobrazit pomocí Guide funkce Kodi. Tobě ale jde o funkci "Živé vysílání", kterou zajišťuje část addon pracující jako video plugin, která s PVR @ Live TV (a tedy ani s IPTV Simple Client) nemá nic společného.

Prostuduji si funkci celého addon v tématu, které je mu věnováno: Skylink LiveTV Addon, tam bys snad měl pochopit, že addon má dvě funkce:
 • service - která generuje soubory playlistu a xmltv souboru, které (pokud chceš pořady sledovat v PVR @ LiveTV) musíš vložit do nastavení IPTV Simple CLienta, který ti také zajistí, že v Guide Kodi uvidíš informace o programu a také o stručném obsahu pořadů,
 • video plugin - který umožní přímé sledování přes "Živé vysílání", nedokáže ti ale zajistit infromace o stručném obsahu pořadů.
Pak si snad uvědomíš, že jedna i druhá část spolu (kromě obsahu, kterým je OTT vysílání Skylink a částečně také nastavení tohoto addon) nemá  nic společného. Z pohledu Kodi jsou to vlastně dvě samostatné funkce, jen spojené v jednom addon.

Příště se raději zamysli a pečlivěji zvol místo, kam svůj dotaz umístíš. Vzhledem k tomu, že zmiňovaný addon má celkem jasně viditelné téma (viz odkaz výše) je na pováženou se na jeho funkce ptát v obecných dotazech. Pak to dopadne jako teď...  1
 
Citovat
#13
KODI mám nainstalováno na té čínské krabičce M 95 Pro decooler s OS Android.
S tím "video pluginem" asi nemám žádný problém, protože programy SKYLINK LIVE  mi jdou dobře. Asi bych potřeboval vložit "service" do nastavení IPTV Simple Client, aby se mi zobrazil "Guide Kodi", který zatím nevidím.
Například mi nejde do nastaveni IPTV Clienta vložit XMLTV Path jako C:\tmp\epg.xml, protože při rozkliknutí řádku se mi neotevře klávesnice, ale nabízí mi to nějaký implicitní výraz s tmp.
 
Citovat
#14
Na Androide chceš aké C:\tmp\epg.xml vkladať? Big Grin to je cesta pre windows

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#15
Celý problém asi bude v tom, že neumím : 
V další položce URL pro M3U playlist (M3U Play List URL) zadejte URL adresu souboru M3U obsahujícího definice IP streamů (zde můžete například vyzkoušet odkaz http://pastebin.com/raw/26xMQVL8)
V tom odkazu je spousta URL TV stanic, ale SKYLINK tam není ! Prosím o napsání té URL SKYLIKU 25
Tak jsem zatím našel toto a jdu to zkusit vložit : 3U playlist: http://pastebin.com/raw/tH9EL4H7
 
Citovat
#16
Najľahšie bude, keď to dáš niekomu spraviť. Ideš na to úplne zle..
Máš vôbec zaplatený skylink?

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#17
Zatím jsem všechno podle dobrých návodů nastavil. Bylo by lepší místo hloupých otázek na zaplacení SKYLINKU poradit postup jak zkonfigurovat toho PVR Clienta.
 
Citovat
#18
@vortata Tak zatím tu hloupé (když použiji výraz z tvého slovníku) otázky pokládáš pouze ty. Ani se @playman22 nedivím, že se tě na to zeptal, protože to, co tu předvadíš - ty odkazy na playlisty, které se Skylink nemají nic společného, texty dotazů, ze kterých nepoznám co je otázka, co je citace z nějakého návodu... - ukazují, že na to velmi pravděpodobně jdeš opravdu špatně. A na to, jak zkonfigurovat IPTV Simple Clienta jsi tady už odkaz dostal, a všechno ostatní je snad v také už zmiňovaném tématu Skylink LiveTV addon.

Stručně to, co ti, podle toho jak píšeš, asi uniká:
 • v addon Skylink Live TV si nastavíš umístění a jméno souboru, do kterého se ti uloží vygenerovaný playlist a xmltv soubor,
 • v addon IPV Simple Client si nastavíš umístění a jméno souboru ze kterého se načte playlist a xmltv soubor, který tam uložil addon Skylink Live TV.
Pak už jen nejlépe restart Kodi.

Podrobný návod, krok po kroku, ode mne nečekej. To si musíš dát dohromady sám, obsah nastavení obou addon i témata na fóru, které se jim věnují, jsou snad dostatečně popisné. A i kdybych nějaký takový návod step by step  nakonec udělal, tak ne rozhodně v ad hoc založeném nic neříkajícím tématu EPG s obsahem filmů subfóra Obecné otázky a dotazy. To je snad jasné.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)