• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evolveo Android Box Q4 4K - kterou verzi použít?
#1
Ahoj,
prosím o pomoc s coreeelec. Mám tuto prehistorickou krabičku a chtěl bych do toho narvat právě coreelec,, ale jsem neumětel nezkušeneej a nejde mi to. Cílem je se vymanit z limitů Androidu 4.4, který tam je. Právě pro KODI na ní aplikovat ten Coreelec, pokud to tedy je vůbec možné. Zasekl jsem se už u toho, že nevím, kterou z nabízených verzí mám použít.
Budu velice rád za pomoc, pokud se najde někdo, kdo má slitování a trpělivost s naprostým nováčkem.

Díky
 
Citovat
#2
Začni od toho, zda je tam Amlogic, jinak to tam nepůjde. Pak zjisti verzi procesoru a dle toho vyberes individual nebo generic image na coreelec.org
 
Citovat
#3
Na Amlogic S812 (4x Cortex-A9) jedině LibreElec,Alexelec .
 
Citovat
#4
Díky, zatím jsem tedy šel cestou Libre a image už mám na usb pomocí Rufusu, ale nevím, kde najít file, který bych přejmenoval na dtb.img . Pokud tedy tomu dobře rozumím.
 
Citovat
#5
Ať už Alex nebo Libre , udělám na USB image, ale u toho boxu nevím, jak to udělat. Nabootuje vždy do Androidu.
Jsem holt nešika.
 
Citovat
#6
Hledej malou dírku v boxu. Vytáhni napájení. Do dírky strč špendlík a drž stlačené, připoj napájení, pořád drž stlačené až do doby, kdy nabootuje Coreelec (nejprve se objeví logo boxu, ihned poté Coreelecu). Některé boxy mají ten reset čudlík např. uvnitř audio výstupu a podobně, hledej. Ohledně správného rootu musíš najít fajl určený pro tvůj procesor, velikost paměti a rychlost sítovky.
 
Citovat
#7
Dík, našel jsem - přímo dedikovaná dírka s nápisem RESET. Akorát mi tam furt dokola svítí Evolveo logo a do bootloaderu mi to ne a ne najet.
 
Citovat
#8
No jste si jisti ze to pojede z usb flesky co to raci dat na kartu a nebo otestovat apku z gplay na resetovani a nabehnuti na libre...Reboot to LibreELEC apk
X96 mini a w95 oboje coreelec 9.2
 
Citovat
#9
Nebo to davas do blbyho usb slotu. Jenom jeden je pro boot vzdy vyclenen. Ja mam vse na microsd kartach.
 
Citovat
#10
zkoušel jsem všechny 3 a nic. Držím špendlík v dírce a pak dávám do proudu při zmáčknutém reset tlačítku.
 
Citovat
#11
Drz reset. Zapni proud. Porad drzis reset, az se objevi logo. Dalsi moznosti je, ze ta fleska je spatne udelana. Radeji zkus SD kartu.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)