• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Generovani m3u pro timestamp - není pro BFU
#1
Ahoj, 
máme s kamarády spousty IPTV zdroju, které máme m3U natáhnutý na PVR IPTV SIMPLE Clientovi, vsechny máme natagovaný a po velkých modifikacích zdrojů, máme i plně funkční EPG ke všem iptv streamum a to i několik dní do historie.

Co teď řešíme - iptv streamy bezi na unicastu z clusteru, který vsechny pořady zaznamenává a víme na základě čeho jsou jednotlive soubory kategorizovány a jak je možné je volat. Tedy cokoliv si pustit z archivu. 

Teď řešíme to, jakým způsobem donutit kodi, aby ono volaní vygeneroval automaticky a navazal spojeni na dany soubor. 
Tedy zobrazim si EPG, najedu si 4 dny zpatky a chci si dejme tomu na kanalu NOVA, pustit zprávy (nedej bože Big Grin), při klepnutí na zprávy bych potřeboval nějaké tlačítko, nebo automaticky navázat spojení na daný pořad který vypočítá jeho timestamp dle záznamu v EPG. Doufám, že je to pochopitelné. 


Víte o nějakém doplnku který to umí ? Možná, že PVR IPTVSimple není vhodná volba. Případně umožnuje to vubec KODI ? 
V současném momentě se po klepnutí na záznam EPG zobrazí jen popis o pořadu, ale chybí tam už třeba tlačítko přehrát. Existuje nejaky plugin co to umí, případně si pozadí už doprogramujeme, tedy vygenerování timestamp a předání skrze api zpátky kodi k navázání spojení ...

Díky.
 
Citovat
#2
na webserveru pustit apache + mod_rewrite, php a generovat v adresářové struktuře .strm soubory (plain text obsahující jen url toho co přehrát) - ty Kodi normálně spustí a z nich načte url adresu původního streamu.

Do Kodi se to pak připojí jako normální úložiště videa. Nic lepšího mne nenapadá - ještě leda napsat vlastní doplněk, ale to mi přijde zbytečně pracné.

A až ten skript budete mít, tak mi ho nezapomeňte poslat :-)))
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)