• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hromadné sťahovanie - Kodi doplnky, usenet, nzb indexery
#1
Prosím, bol by niekto taký srdečný a poradil či nasmeroval, ak má skúsenosti s podobnou výzvou ako je, dám príklad, stiahnutie celého seriálu Městečko South Park s geniálnym českým dabingom.

Použitím známeho streamovacieho doplnku viem sťahovať po jednom súbore, ale je to piplačka. Z toho, čo som hľadal a skúmal, internety sa odvolávajú na služby ako Usenet, nzb indexeri, sonarr, radarr a ja som z toho jeleň. Teda nepodarilo sa mi nájsť nejaký český NZB indexer, resp. nejaký, kde sú uploady s českým dabingom. Ide mi o české dabingy. Možno sonarr/radar ale neviem ako by to malo byť nakonfigurované na ťahanie z webshare...

Prosím o nejakú radu ako to hromadne dostať, či už cez Kodi alebo nejakú third-party utilitu. Google viac neporadil, alebo nepoznám správne kľúčové slová.

Dík za každú radu, Linux/Windows, pokojne aj cez súkromnú správu.
 
Citovat
#2
Nechápu, proč děláš takové tajnosti s tím, jaký doplněk používáš? Ale obecně tyto doplňky slouží ke streamování, jak už jejích název napovídá, a ne ke stahování.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#3
Tak dík, za pokus to stálo. Pointa je stiahnuť obsah zo zdroja, nie nutne využitím doplnku SCC.
 
Citovat
#4
@miracle.flame Rozumím názoru, že Kodi není download manager. Vtip je ale v tom, že pokud už člověk SCC v Kodi běžně používá, tak stáhnutí celého seriálu či jedné sezony, například před nějakou cestou, kdy se nelze 100% spolehnout na trvalé připojení, je vcelku jednoduchá a z uživatelského hlediska i času, který to zabere, celkem luxusní záležitost. Zrovna nedávno, před večerní cestou, jsem to udělal. Vybral si z křesla v obýváku, s DO v ruce, seriál a v něm vybranou sezonu, v kontext menu zvolil Stáhnout a po pár minutách si z NAS, kam to SCC uložilo, zkopíroval celý adresář se staženou sezonou do tabletu. Měl jsem tak na cestu do Ostravy i zpět Pendolinem postaráno o zábavu.
 
Citovat
#5
Tyjo, to som až teraz zistil, že sa to už dá... Kedysi táto možnosť nebola a ani to nesťahoval do peknej adresárovej štruktúry.

MADE MY DAY! 15
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)