• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instalace doplňku ze zipu na xone
#1
Ahoj,
jdou nějak instalovat doplňky (kodi-czsk repozitář) na xboxu one ze zipu? Když připojím flashku tak jí nevidí Kodi(xbox ano). Složky v xboxu, které vidí Kodi, nevidí xboxový správce souborů. Je nějaká jiná cesta jak nainstalovat kodi-czsk repozitář než ze zipu? Díky za odpověď
 
Citovat
#2
Jsem na tom úplně stejně :) Laboroval jsem nad tím asi dvě hodiny. Ve finále jsem nainstaloval alespoň Stream Cinema přes SuperRepo (přidání dalšího zdroje [Only registered and activated users can see links Click here to register]). Zkoušel jsem pak jak jdou asi 2 filmy...jak to říct, jdou, ale plynulost jako třeba na Rpi3 to není.

Musel jsem ještě chvilku zkoušet zvuk respektive vypnout v KODI průchod zvuku, jinak bylo ticho.
Vorke Z6 - LibreELEC v8.2.2.3 - KODI v17.6 - skin Aeon Nox Silvo
XBOX ONE X - KODI v18
 
Citovat
#3
Mě se nijak nepovedlo se dostat kamkoliv na síť. Poradíte?
 
Citovat
#4
Zřejmě moc neporadím neb se s konzolí teprve seznamuji, ale u FD jsem měl stejný problém s ne/viditelností(možná bug v alpha verzi Kodi který bude opraven). Instalaci ze zipu jsem tedy prováděl z úložiště na NASu (Synology), kde bylo vše OK. Na zmiňovaný NAS se z konzole / Kodi dostanu tak zhruba na polovic, některé složky (samozřejmě sdílené) mne do sebe pustí, jiné ne (nastavení u všech stejné). 

Založil jsem zde na fóru vlákno pro Xbox ONE → [Only registered and activated users can see links Click here to register]

Co tak pročítám na zahraničních fórech, mrak toho ve v.18 ještě nefunguje - vše je v plenkách → chce to trpělivost  4
3x RPi2B → L8.9.0 \ 1x RPi3B → L8.9.0 \ HTPC → L8.9.0 \ Xbox ONE S  18 \ X96 - S905X 2/16 → CE 8.95.3 \ NAS Synology 212J → DSM 6.2 \ Vero 4K+
 
Citovat
#5
Pomohlo přidání zdroje Fusion, ten srp nefungoval. Z Fusion jsem si nainstalova CZSK kodi repo a už to jede. Jen nevím, jestli tam rozchodím propojení se svým serverem, kam z Raspberry PI i nahrávám. To nevím, zda mi Win systém dovolí ;). Na Linuxu to mám zmáklé.
 
Citovat
#6
Díky za typ...celé KODI jsem smazal, nahodil znovu s přidal Fusion. Nicméně mi pořád háže chybu závislost od SC CZ/SK "Common Plugin Cache".

Jinak filmy nějakým způsobem běží, zkoušel jsem 4k a HDR. Bohové Egypta třeba tuším ok, divné barvy teda, Avatar ve 4k a hdr mi kompletně vypnul celý xbox :) Podotýkám, že to zkouším na Xboxu One X.
Vorke Z6 - LibreELEC v8.2.2.3 - KODI v17.6 - skin Aeon Nox Silvo
XBOX ONE X - KODI v18
 
Citovat
#7
HDR vypne celý Xbox aj mne.
Repo: czsk som nainštaloval cez srp.
Problém s doplnkom joj. Ten nejde.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)