• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPTV CZ/SK
#1
Dobrý den, mám zájem o IPTV CZ/SK pirátskou placenou kupuji od cardshare.cc za 7 USD měsíčně a zajímá mě zda někdo neví o podobné stránce s CZ/SK IPTV placenou všude jenom nacházím nějaký playlist který nefunguje blbne apod. A nebo IPTV kde nepoznám zda mají CZ/SK děkuji předem
 
Citovat
#2
Odeslána SZ.
2xRPI3,LibreELEC 9.2,Sandisk 32Gb,Sony Android TV
 
Citovat
#3
Mohu také poprosit?
 
Citovat
#4
treba https://king-iptv.org , nedavno jsem to zkousel 12h trial funguje dobre, nabidka velice slusna
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
#5
(09.3.2022, 9:05)matchboxx Napsal(a): treba https://king-iptv.org , nedavno jsem to zkousel 12h trial funguje dobre, nabidka velice slusna

Jak to dostat do android tv boxu xaomi.. Po zadání do kodi adresa v souboru zip prazzdna
 
Citovat
#6
Využiju tohoto existujícího vlákna a zeptám se, jaké máte zkušenosti s IPTV dostupnou v ČR, resp. obsahující české a slovenské programy?
Aktuálně jedu na Skylinku a zvažuji, kam přejít dále, protože ta jejich věčně se sekající služba LiveTV mne už nebaví a navíc, vysílat v 21. století v rozlišení kolem 500 bodů na řádek je docela mimo mísu. Proto by mne zajímaly názory všech, kdo mají vyzkoušeno více různých služeb, kterou z nich by mohli s klidným svědomím doporučit. Případně můžete popsat i důvod, proč je konkrétní IPTV lepší než jiné.
 
Citovat
#7
Mám a používám tyto :
T-Mobile TV
SledovaniTV
O2TV Sport

Pro všechny existují jak nativní aplikace pro Android TV OS na boxech provozuji SlimboxTV ROM tak i addon pro KODI.

Ugoos X3 Pro + Synology DS218, D216play +Synology RT2600ac
SZ nečtu!!! Ptejte se ve fóru, pomůžete ostatním.
 
Citovat
#8
@Martin72 - musis si to zaplatit , a nebo zazadat o trial ,pak teprve dostanes to co potrebujes
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
#9
@beitlj: Můžeš je, prosím, porovnat mezi sebou, jak z hlediska kvality obrazu a zvuku (má to alespoň FullHD rozlišení a bez kostičkování? Jaký je zvuk, stereo nebo vícekanálový?), tak i z hlediska spolehlivosti služby (bez sekání či jiných výpadků)?

Já jsem uvažoval o sledování TV, T-Mobile TV, LepšíTV a případně KUKI, ale právě rád bych získal informace přímo od uživatelů, protože "ta paní na infolince" bude vždycky tvrdit, že je vše perfektní a bez problémů... 6
 
Citovat
#10
Nemohu to porovnat.
Všechno hraje a vysílá.
Pokud má výpadek jeden zapnu druhého IPTV providera. Pokud má výpadek můj ISP, zapnu DVB-T2.
U TM mám XL tarif včetně HBO, SledovaniTV sleduji v autě a O2TV Sport mám v rámci akce na 3 měsíce za korunu pak to zruším. Sledovanitv platím ten základ jen do auta a jako zálohu.
Asi koupím hybrid box Mecool KT1 a začnu X96Max a Ugoos boxy obměňovat za KT1.
A jestli to hraje FHD nebo HD a jestli to má zvuk takovej nebo makovej fakt neřeším jelikož jsem odkojený ČB televizí Merkur a nejsem vůbec náročný na kvalitu obrazu a zvuku. Zkouknu dokumentární kanály, na filmy moc nejsem a maximálně zkouknu hokej v TELH doplňku v KODI.
Pravdou je že mám doma gigabitovou optiku a výkonný router.
Ale všechny IPTV běží i na LTE v autě bez záseku a kostečkování.

Ugoos X3 Pro + Synology DS218, D216play +Synology RT2600ac
SZ nečtu!!! Ptejte se ve fóru, pomůžete ostatním.
 
Citovat
#11
@beitlj: Díky za informace. ČB televizi jsem zamlada taky musel sledovat, ale když dnes je 4K rozlišení a 5 a více zvukových kanálů, tak proč to nevyužít?

Pokud by ještě někdo měl nějaké bližší info k jednotlivým IPTV službám, budu rád, když je zde uvede.
 
Citovat
#12
@Radek_Kovacik Tady na fóru existuje subfórum Live TV & PVR a ať přemýšlím jak přemýšlím, neznám jediný důvod, zda bys to, co chceš řešit, nemohl řešit tam. Nehledě na to, že na část tebou kladených otázek tam už odpověď najdeš i bez dotazů.
 
Citovat
#13
@JiRo: Možná proto, že se jedná o obecný dotaz a to subfórum se věnuje hlavně jednotlivým doplňkům. Pokoušel jsem se tam nějaké info najít, ale nemůžu pročítat stovky různých příspěvků, které se tohoto tématu ani netýkají a pomocí vyhledávání se to dost dobře najít nedá. I přesto díky za reakci.
 
Citovat
#14
Neznám IPTV providera který ve 4k vysílá full nabídku.
Kanálů ve 4K je pomálu, většinou nějaké promo a Eurosport.
Takže pro mne k prdu.
Zvuk je mi jedno, testoval jsem optický výstup na všech boxech a nějak jsem to nepoznal, mám absolutní “hudební hluch”.
Prostorový zvuk nepoužívám ani u počítače. Většinou to pouštím do BT sluchátek Bose QC.

Ugoos X3 Pro + Synology DS218, D216play +Synology RT2600ac
SZ nečtu!!! Ptejte se ve fóru, pomůžete ostatním.
 
Citovat
#15
@Radek_Kovacik Používal jsem jich většinu, nakonec jsem zakotvil u Sledovanitv.cz (včetně HBO) a Sport pack o2tv a nemohu si je vynachválit. Přijímám přes TVheadend a Kodi. 4K bych se u dostupných OTT/IPTV služeb v současné chvíli vůbec nezabýval, je to tak, jak píše @beitlj:, promo nebo experimentální. Skylink je spíše výjimka, mají problémy na straně jejich infrastruktury, ostatní významné služby jsou víceméně srovnatelné.

Záleží samozřejmě i na tom, čím to budeš přijímat a  zobrazovat, na kolika zařízeních současně a jaké funkce budeš chtít používat (pouze Live tV, nahrávání, archiv, přeskakování reklam, ...). Tam se pak otevírá široké pole pro volbu podle potřebného HW, podpory ze strany Smart TV nebo existence Kodi addon/Tvheadend. No a v neposlední řadě skladba kanálů v nabízených tarifech. To jsou podle mě všechno významnější kritéria výběru služby než kvalita obraz a zvuku. Alespoň u našich poskytovatelů a v dané chvíli.
 
Citovat
#16
@beitlj: a @JiRo: Díky za reakce. Že asi žádný z providerů nebude v tuto chvíli vysílat ve 4K, to jsem tak nějak očekával. To byla pouze reakce na tu ČB televizi. 6 Skylink to ještě nedotáhl ani na FullHD.

Jinak, zatím bych to přijímal přes KODI (Tvheadend bych úplně nepotřeboval, pokud by existoval doplněk na dotyčnou IPTV), než by se pořídíla chytrá TV, která by to již měla přímo v sobě. V pohodě by stačilo 1 nebo maximálně 2 zařízení.
Hlavní využití vidím ve zpětném sledování pořadů, které se jinak vysílají v nevyhovujícím čase, takže hlavně archív a případně nějaká videotéka by byla jako bonus. Ty služby nahrávání u některý poskytovatelů (např. T-Mobile) taky nejsou k zahození, ale nevím, zda to umí dotyčné addony. LiveTV jsem již hodně dlouho nesledoval. V tomto směru by mohla být dobrá LepšíTV, ale bohužel těch 100 dnů zpětně platí pouze pro ČT. Navíc jsem četl dost záporných recenzí na tuto TV (když odhlédnu od popisovaného arogantního jednání, tak prý taky mají problém s nedostatečnou infrastrukturou a z toho plynoucím sekáním, podobně jako u Skylinku), takže spíše to vidím buď na T-Mobile (ať to mám od toho svého) nebo SledováníTV.
Jak je to s doplňky pro tyto poskytovatele? Všiml jsem si, že T-Mobile TV se v tom hlavním vlákně LiveTV-PVR probírá několikrát - těch doplňků je více? Jeden od @Saros: a pak ještě nějaký MagioTV, což je prý stejné, jako u T-Mobile?
 
Citovat
#17
@Radek_Kovacik Tady je zbytečné psát cokoliv dalšího, teď už si jistě poradiš sám. Ale přesto ještě pár slov...

Podívej se na subfórum Live TV & PVR na addon-y pro T-Mobile a Magio (pozor, je tam řešení od dvou tvůrců) a také na ten pro O2TV a Sledování, které ale najdeš v subfóru Video. No a pak ještě existuje PVR addon pro Sledovanitv.cz, který najdeš v oficiálním Kodi repozitáři na většině instalací Kodi. Tohle je asi všechno, co v současné době existuje, co nabízí stabilní řešení pro sledování OTT služeb v Kodi a co mohu doporučit. Ty addon pro T-Mobile, Magio, O2TV a Sledování jsou navíc docela dobře udržované a jejich autoři jsou aktivní zde na fóru. Takže i to je docela záruka. PVR Addon pro sledování má zase za sebou zase autoritu Kodi teamu, který ho zařadil do oficiálního repozitáře (i když s poznámkou "unoffiocal").

U Tvheadend je nabídka širší, vyžaduje ale většinou o chlup větší znalosti a zkušenosti a občas i nezbytnou míru laborování. Nabízí samozřejmě pouze Live TV s lokálním nahráváním, tedy žádné archivy ani filmotéky a nahrávání na serveru služby. Na druhou stranu můžeš (u některých služeb) sledovat různé kanály současně na více zařízeních.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)