• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak na DVB-T tuner ve windows 10 v Kodi 16.1
#1
Po upgradu na win 10 (z win7) jsem hledal alternativu na WMC.  Můj tv usb tuner ( Aver TV Volar HD Pro)sice má svúj program, ale jen na tv a alternativní Aver media center má problém s DO a nic horšího jsem nikdy neviděl. Narazil jsem na Kodi a uchvátil mě.  Bohužel mě nejde zprovoznit TV. Povolil jsem manažer PVR a pak Mediaportal pvr client. Jediný co se mi zobrazí je "Spojení ztraceno" a to dělá u všech PVR vyjma "PVR Demo client".
Kodi 16,1 jsem nainstaloval na WIN10 PRO x64 a nemám to připojený k žádné TV. Procházel jsem snad celé forum a i googlil ale nic jsem nenašel. English neumím a po přeložení stránek se v tom nevyznám. Pomůže někdo Lamě jako jsem já?
 
Citovat
#2
http://www.howtogeek.com/247311/how-to-w...h-nextpvr/

Zde je krok po kroku popsáno zprovoznění s NextPVR. Nic na tom není, princip je nejprve zprovoznění DVBT tuneru v Clientovi ( NPVR ), jakmile máš zprovozněno ( koukáš na TV v NPVR ), tak zprovoznění v KODI už je sranda.
Na překlad fakt nemám sílu, ale to snad pochopíš, i kdybys anglicky neuměl, jsou tam obrázky.
 
Citovat
#3
Je to už delší dobu, co jsem tu byl naposledy a tak jsme si tvého dotazu všiml až teď. Píšeš, že se nemůžeš připojit k MediaPortal-u. Já ho už používám dlouho a s připojením na Kodi nemám nejmenší problém. Potřebuješ ještě poradit? Klidně se ozvi, určitě to dáme dohromady.
JiRo.
 
Citovat
#4
Zkoušel jsem rozchodit NextPVR pod W10. Mimo KODI běhá dobře, ale v KODI neustále hláška PRACUJI a rotující kroužek. Zkoušel jsem vyměnit codec, ale výsledek je buď stejný, nebo při nejlepším naskočí rozbitý obraz. PVR Doplněk NextPVR mám aktuální, nastavení bude pravděpodobně také OK... Tuner používám AverTVVolar
2x RPi3 - OpenELEC  6.03 → Kodi 16.1 \ 1x PC - Windows 10  → Kodi 16.1 \ 1x Acer Iconia - Kitekat 4.4.4  → Kodi 16.1
 
Citovat
#5
w10 a kodi nevim , ale AverTV Volar HD Pro (A835B) je podporovan v openelec
 
Citovat
#6
Mně tedy na Win10 (64-bit) běží můj tuner Gigabyte U7300 bez sebemenšího problému. Ale pravda je, že jedu na verzi 17 beta 3.  Na 16.1 jsem to nezkoušel, ale u verze 16 pracoval NextPVR s tímhle tunerem taktéž bez problému. Kodek v NextPVR Decoders mám LAV filters a nastavení jinak defaultní.
 
Citovat
#7
Už to šlape - problém jsou asi codecy - některé v kodi jedou, jiné dělají paseku... Chce to chvilku zkoušet.
2x RPi3 - OpenELEC  6.03 → Kodi 16.1 \ 1x PC - Windows 10  → Kodi 16.1 \ 1x Acer Iconia - Kitekat 4.4.4  → Kodi 16.1
 
Citovat
#8
Pardon,že to oživuju.To nextpvr - Co to vlastně je?Jde to i s live tv+recording bez dalšího zařízení?
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)