• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak stáhnout z webu doplněk
#1
Omlouvám se, jsem tu nový a konfiguruji si aplikaci KODI na TV THOMSON. Repozitář jsem z webu stáhnul, ale dále je tam odkaz pouze na PROHLÉDNUTÍ seznamu doplňků. Poradí někdo, jak třeba stáhnout doplněk pro iVysílání ČT ?
 
Citovat
#2
...Doplňky-instalovat z repozitáře -XBMC-Kodi CZ/SK -Doplňky videí.....
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#3
Ještě prosím o radu. Nainstaloval jsem si na čínskou krabičku s Androidem KODI. Natáhla se mi tam však již s nějakým repositorem a se starými nefunkčními doplňky. V repositoru ani není uveden doplněk SKYLINK LIVE, který právě potřebuji. Stáhnul jsem si nový repositor, ale nemohu ho nainstalovat, protože se mi ve volbě "externí úložiště" nezobrazuje možnost vidět soubor.ZIP na USB flešce. Jak to napravit ?
 
Citovat
#4
To jsou ZÁKLADY práce v Kodi.
Nechceš se nejdřív alespoň minimálně vzdělat?Sebemenší problém ti pak znemožní používat tvoje zařízení....
2xRPI3,LibreELEC 9.2,Sandisk 32Gb,Sony Android TV
 
Citovat
#5
(28.3.2020, 17:33)kraftwerk007 Napsal(a): To jsou ZÁKLADY práce v Kodi.
Nechceš se nejdřív alespoň minimálně vzdělat?Sebemenší problém ti pak znemožní používat tvoje zařízení....

Souhlasím, ale nenašel jsem žádný český manuál :o))))
 
Citovat
#6
Moc nerozumím tvému dotazu resp. problému.
Repozitář není nutné ani stahovat.
Je zde uveden postup jak si nainstalovat nový repozitář přímo se zadáním cesty na webovou stránku se zip souborem.
https://repo.xbmc-kodi.cz
Lépe to popsat už nejde.
Xiaomi Redmi 6 - Android 9 - Kodi 18.8

Minix NEO U1 - Android 5.1.1 - Kodi 18.8

Odroid N2 - CoreELEC - poslední 9.2.4.2

LG 49SM8600 - do AN-MR19BA
 
Citovat
#7
@vortata: O moc informací o té tvé krabičce ses s námi nepodělil, ale počítám že zabere, jak už je tu mnohokrát řečeno, odinstalace toho předinstalovaného Kodi, včetně vymazání jeho dat a instalace standardního nejnovějšího Kodi z Google Play.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#8
Díky všem za odpověď. Nový repozitář se mi už podařilo naistalovat a doplněk SKYLINK LIVE tam je. Problém byl v tom, že jsem měl flešku zastrčenou v TV a ne v té čínské krabičce :o Seš na hlavu Nyní už mi SKYLINK jde, ale jsou tam jen 2 možnosti : ARCHIV a KNIHOVNA. Živé vysílání LIVE nejde, protože to vždy napíše : "Soubor m3u se nepodařilo vytvořit". Zkoušel jsem všelijaké varianty nastavení systému, ale je to stále stejné. Prosím o radu, jak to zařídit, aby se ten soubor m3u vytvořil.

(28.3.2020, 22:16)vortata Napsal(a): Díky všem za odpověď. Nový repozitář se mi už podařilo naistalovat a doplněk SKYLINK LIVE tam je. Problém byl v tom, že jsem měl flešku zastrčenou v TV a ne v té čínské krabičce :o Seš na hlavu Nyní už mi SKYLINK jde, ale jsou tam jen 2 možnosti : ARCHIV a KNIHOVNA. Živé vysílání LIVE nejde, protože to vždy napíše : "Soubor m3u se nepodařilo vytvořit". Zkoušel jsem všelijaké varianty nastavení systému ( volba vytvoření m3u je zapnuta), ale je to stále stejné. Prosím o radu, jak to zařídit, aby se ten soubor m3u vytvořil.
 
Citovat
#9
Tak už jsem na to přišel. Nenapadlo mě, že načtení M3U vyžaduje aktivovat 2 volby. Jedna je vlastní M3U a druhá ještě aktivovat "Živé vysílání" Budliky budliky Omlouvám se ještě jednou za otravování zdejšího fóra.
 
Citovat
#10
Nikoho neotravuješ. Jen si nedostal okamžitou pomoc, protože třeba nikdo znalý SKYLINKu nečetl v tomto čase tvůj dotaz. I to se často stává.
Je potěšující, že jsi za problémem šel sám a dopátral se výsledku  Thumbup
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#11
Jde aplikace KODI nainstalovat na jakoukoliv SMART televizi ?
 
Citovat
#12
Ne, pouze na ty s OS Android.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#13
Tak se mi stále nedaří nakonfigurovat IPTV Simple Clienta tak, aby se mi zobrazil EPG, kde bych si přečetl informace o jednotlivých pořadech a filmech na SKYLINK LIVE. Stále mi to píše, že soubor MU3 nemohl být vytvořen. Přečetl jsem si nějaký návod zde v poradně, ale je tam samé programování a to já neumím. Není možné stáhnout nějaký hotový prográmek a zobrazit EPG jeho pouhou instalací ? Díky předem za radu.
 
Citovat
#14
@vortata prosím ťa,ak sa môžem opýtať...píšeš,že inštaluješ Kodi na čínsku krabičku s androidom...tak prečo si tam nedáš rovno apku Skylink z Google Play? v prvom príspevku zase píšeš,že konfiguruješ Kodi na Tv Thomson...to je androidová tv? potom platí to isté...alebo ak je smart,tak neobsahuje apku Skylink? alebo sa tam nedá stiahnuť? to isté platí pre iVysílání....ale samozrejme,ak máš pre Kodi aj iné dôvody,tak som nič nepovedal...
 
Citovat
#15
(19.10.2020, 21:18)vortata Napsal(a): Stále mi to píše, že soubor MU3 nemohl být vytvořen.

Tipnul bych si, že buď jsi nezadal adresář pro vytvoření EPG a playlistu, nebo jsi zadal cestu, do které není možné zapisovat kvůli přístupovým právům OS. Zkus se podívat zde.
 
Citovat
#16
To rasto75 : V té čínské krabičce je Android 7.1, z kterého se dostanu do Google Store, kde aplikace SKYLINK LIVE není nebo ji nemohu najít. Proto jsem zvolil KODI.  Už jsem znovu nakonfiguroval Simple Clienta i doplněk SKYLINK Addon a stejně mi to stále píše, že soubor M3u nemohl být vytvořen, i když při spuštění se v rohu objevuje jakési načítání EPG.
 
Citovat
#17
@vortata tak si stiahni apk napr. z apkcure.com a nainštaluj ručne.
 
Citovat
#18
Nevím jak vy,ale skylink Live už funguje přímo na Android Tv takže už to nepotřebuji dělat přes Kodi

Kodi mě slouží už jen na Stream Cinema
 
Citovat
#19
Ale on nemá android TV
zkus si stáhnout app z jiných zdrojů : https://apkpure.com/search?q=skylink+live+tv+cz
nebo odtud: https://skylink-cz.en.aptoide.com/app
jsou i na:https://webshare.cz/#/search?what=skylink&token=kgjaqww41pa
 
Citovat
#20
Nyní už mám nainstalovány všechny potřebné doplňky KODI, ale když je otevřu pro konfiguraci, tak tam jsou jen prázdné stránky. Čím to může být ? Jinak se mi povedlo naistalovat na tu čínskou krabičku z Googlu Play aplikaci SKYLINK LIVE, ale to ovládání myší není tak pohodlné jako v KODI a tak bych rád ještě zkusil zkonfigurovat ty doplňky, pokud mi někdo poradí jak. 4
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)