• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak upravit "Oblíbené" položky?
#1
Ahoj. Nepodařilo se mi to zde dohledat a v Kodi jsem žádnou možnost nenašel. Lze nějak upravovat, kategorizovat oblíbené položky v Kodi 18.5? Třeba přesunout nějaké položky na jinou pozici. Nebo je něco co umožní lépe pracovat s oblíbenými? Našel jsem doplněk Super Favorites, ale nějak jsem nepochopil co s ním a jak se s ním pracuje.
Také jsem nepřišel na to jak přidám odkazy na videa do "Video" složky, nebo seriál do "Seriálů". Používám Stream Cinema.

Omlouvám se pokud jsem špatně hledal, ale buď mi to nenašlo nic a nebo zase desítky témat kde to podle názvu nevedlo k tomu co jsem hledal. Kodi mi přijde takové těžkopádné a zasekané (požívám na PC, Win10). Nicméně ve spojení se Stream Cinema je to nutné a efektivní.
 
Citovat
#2
Co se týče oblíbených, tak se v nich dají položky přesouvat na jinou pozici. Musíš kliknout na tu záložku "Oblíbené", pak s nimi můžeš pracovat.
V Stream Cinema si musíš nastavit složku pro "Filmy" a "Seriály" (v podstatě složka na disku, kam se záznamy ukládají), pak můžeš v kontextovém menu u filmu/seriálu zvolit "Přidat do nové knihovny/Přidat do knihovny s odběrem" a uloží se ti odkaz na stream. Možnost "s odběrem" znamená, že se ti budou automaticky přidávat nové díly.
Dále musíš mít nastavený scraper na položky v knihovně (nastavuje se zvlášť pro filmy a seriály) a knihovnu oscrapovat - tím se ti vytvoří ty popisy, které pak vidíš v záložce "Filmy" a "Seriály".
Snad jsem to takhle z hlavy popsal všechno.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 20
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.9
RPi3B, RPiZERO (v šuplíku :-)
UPC 300/20, vše připojeno kabelem
 
Citovat
#3
Děkuji moc za info :)
Výraz "scraper" vidím prvně. To je nějaký add-on? Nebo nějaké funkce v Kodi?

EDIT: Asi jsem to našel (doufám) :-)


Přiložené soubory Miniatury
   
 
Citovat
#4
Scrapery - v tomhle vláknu se dozvíš, co to je, k čemu slouží a jak je používat. Ano, jsou to doplňky. Na filmy je nejlepší Moviescraper BBaron (v repozitáři CZSK), na seriály pak TVDB scraper (v hlavním repu KODI).
Podotýkám, že tohle se týká filmů a seriálů, na které máš vytvořen záznam v knihovně, přičemž odkaz může být směrován jak na soubory ve StreamCinema, tak třeba na stažené filmy na disku.
Pokud používáš Stream Cinema, je IMHO zbytečné si všechno ukládat do knihovny a jestli ti jde jen o určité vybrané filmy/seriály, které chceš mít "po ruce", vytvoř si login na TRAKT.TV. Pak můžeš v nastavení SC spárovat SC s Traktem a ukládat si oblíbené položky do vlastních seznamů. Zůstane ti to pak přístupné, i když přeinstaluješ KODI, nebo SC, včetně shlédnutých.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 20
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.9
RPi3B, RPiZERO (v šuplíku :-)
UPC 300/20, vše připojeno kabelem
 
Citovat
#5
Super! Děkuji za dokonalou odpověď :-) Jdu se na to mrknout. Ten tip s TRAKT.TV bude asi přesně to co bych chtěl. To jsem také neznal.

Ještě jednou fakt moc díky za přímé odpovědi i s odkazy bez arogance a buzerace :-)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)