• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 17.3 Krypton Ares Project Media Build CZ SK 2017!
#1
WAREZ NEPOTREBUJETE!
 
Citovat
#2
tak dík, mněl jsem nastavenýho PVR clienta na live IPTV clienta a tohle mi tak rozhodilo Kodi, že jsem si nedokázal svou liveTV pustit ani to nijak nastavit, pěkná blbost, musel jsem Kodi uplně přeinstalovat
 
Citovat
#3
@ivino77 Já bych se takových buildů docela bál. Už jsem slyšel o takových, ve kterých byl addon, který vykrádal linky z IPTV Simple Cilenta.
 
Citovat
#4
@ivino77
Tak to, že ti to něco rozhodí, se dalo celkem předpokládat. Já bych do toho podobné jako JiRO taky asi nešel, ale když už něco zkouším, tak první, co udělám, je záloha. Je to pár kliknutí, která ti ušetří pozdější spoustu starostí. To, žes to neudělal, nemůžeš vyčítat autorovi buildu.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
 
Citovat
#5
DELETE!
 
Citovat
#6
Překvapí mě máloco a tak jsme si říkal, jak se asi dají odinstalovat všechny doplňky? Video návod od @LOGMAN vám ukáže jak na to. Je to strašně jednoduché. Prostě je všechny jeden po druhém odinstalujete.  1 1 1
 
Citovat
#7
Teď ale vážně. @LOGMAN tady popisuje jak postupovat při odinstalaci doplňků a ve svém postu doporučuje postupy, které chtějí vysvětlení. Odinstalací addon se zabývat nebudu. Ty se prostě odinstalují tak, že se odinstalují. K tomu asi není třeba nic dodávat. Ale s mazáním adresářů bych byl zásadně opatrný.

Je pravda, že Kodi je celkem "gumové", a že si lze dovolit mnohé. Je kupříkladu známé, že pokud skutečně víte o co jde, je možné některé doplňky "odinstalovat" prostě jen tím, že jim smažete příslušné adresáře. Ale zásadně to nikomu, kdo neví oč běží, nedoporučuji!

Co se týče doporučovaného smazání datového adresáře Kodi nebo user_data, tak tam je to ještě o něco složitější. V podstatě smažete-li cokoliv, většinou si s tím Kodi poradí tak, že si příslušné adresáře a soubory v nich vytvoří po spuštění znova. Pochopitelně ale už bez vámi vložených dat.

Smazat user_data může být nebezpečnější, protože to může způsobit nestabilitu systému. To bych doporučoval skutečně jen ve zcela výjimečných případech a jen skutečným expertům, kteří vědí co a proč dělají. Pokud už to chcete z nějakého důvodu udělat, udělejte si zálohu, případně raději smažte celý datový adresář Kodi (viz dále).

U mazání datového adresáře Kodi je to jiné. To je postup, který svoji logiku má. Pokud tento adresář smažete a následně spustíte Kodi, vytvoří se celý znova a vaše Kodi je ve stavu, jako byste si právě Kodi nainstalovali v poslední verzi, která běžela, než jste Kodi adresář smazali. Čisté, bez doplňků, dat, atp. Tento postup je vhodný, pokud máte pocit, že jsou vaše data a doplňky v nějakém divném stavu a chcete čisté Kodi.

Je jasné, že hrátky s adresáři jsou možné pouze v některých typech instalací. Dobře to lze provádět ve Windows nebo Linuxu. V distrech typu LibreELEC nebo OpenELEC je to už složitější, ne-li nemožné.

Ať tak či onak. Zásadně bych doporučoval se všem uvedeným krokům vyhnout, pokud skutečně nevíte co a proč děláte. A když už chcete do něčeho takového pustit, tak zálohujte!
 
Citovat
#8
JiRo celé Tvoje vysvetlenie je fakt priam profesionálne a hlavne zrozumitelné za čo Ti velmi pekne dakujem!
 
Citovat
#9
Pokud chci odinstalovat všechny doplňky a mít Kodi panensky čisté, odinstaluji ho celé (zde v Linuxu),
http://kodi.wiki/view/HOW-TO:Install_Kod...installing
pak opravdu smažu adresáře v cestách: <uživatel> .Kodi
a v Systém souborů: user/share/kodi
Ve Wiki jsou k pročištění i příkazy.
No a nakonec udělám novou instalaci a konfiguraci Kodi - myslím, že to bude nejrychlejší.
Samozřejmě dostanu pak právě aktuální verzi, která může být odlišná.
V LibreElec samotném nebo BerryBoot vůbec nemá cenu postupovat jinak než "z gruntu", v BB je to nejsnadnější. Nová instalace systému LE nebo OE.
Kouzlo je také mít zálohu konfigurace.
Kodi 19 -LibreELEC 10 -RPi4/3/2/0/w -LinuxMint21/W10/Android11. Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)