• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI 17 - informace o umístění souboru s filmem
#1
Zdravím, přešel jsem z KODI verze 16 na verzi 17 a oproti minulé verzi, není při zobrazení informací o filmu nikde poznat, kde je soubor s filmem umístěn, což je pro mě dost problém. Poradíte kde snadno tu informaci zjistit?
 
Citovat
#2
Pokud používáš v Kodi 17 defaultní skin Estuary, tak tam to opravdu není. Nejjednodušší je asi zkusit jiný skin, třeba původní Confluence z Kodi 16, kde to je.
1xRPi2B → LibreELEC 8.2.5 → Kodi 17.6 \ 2x PC → Windows 10  → Kodi 17.6
[Only registered and activated users can see links Click here to register]
 
Citovat
#3
Filmy / název / dlouze podržet OK na filmu / Informace.. Cesta
EVOLVEO Android Box Q5 4K s Remix OS,  Android 5.1, Kodi 17.1 Krypton 
 
Citovat
#4
@petrvesely Pokud provozuješ Kodi na systému, který umožňuje editaci souborů Estuary skinu, existuje jednoduchá úprava tohoto skinu, která zobrazí cestu k aktuálnímu souboru přímo na stránce seznamu. Funguje pro filmy a epizody seriálů pro všechny varianty výpisu.
   
Client/TV Server: Asrock Beebox+LE 8.2.5+Tvheadend 4.2,  Clients: RPi 2+LE 8.2.5 2xW10+Kodi 17.6, Android Mobile+TVHClient+Yatse NAS: Asustor.
Máte-li nějaké dotazy, nepište mi SZ, na to je fórum. Pomůžete i ostatním!
 
Citovat
#5
JiRo - to je přesně ono, tak k souborům v zařízení "android" se dostanu buď přímo nebo i z PC po siti to by neměl být problém. Poslal bys link na popis té úpravy?

Mám celkem duplicity a strašně špatně se to hledá když není vidět cesta :) DIKY
 
Citovat
#6
Tak vyřešeno. Informace o umistení souboru se zobrazuje v "informacích" ale je třeba najet na tlačítko aktualizace pak se zobrazí ta informace. Nemám slov k takové úpravě ale ono je toho hloupého na 17 daleko víc.
 
Citovat
#7
JiRo: Tiež mi dosť chýba nezobrazovanie cesty k umiestneniu súboru. Spôsob cez tlačítko aktualizácie je dosť "nešťastný".
JiRo - mohol by som požiadať o popis tej jednoduchej úpravy skinu, ktorá zobrazí cestu ako na tebou publikovanom obrázku. Používam Kodi na win7.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)