• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
 • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
 • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Kodi 18 Leia RC2 vydáno
#1
Changes in RC2
Most notable changes to mention in this Release Candidate:
 • Update documentation regarding Python and Skin develoment: [Only registered and activated users can see links Click here to register] 
 • Linux powermanagement: change logind detection to also use Dbus
 • Android: Fix playback for some PVR add-ons
 • Fix performance issue in PVR recording sub menu by reducing number of resume point update requests
 • Android: Assign joysticks in order of MRU (last activation)
 • Fix crash when an add-on did not define a version number
 • VideoPlayer: fix state of a/v players after switching refresh rate
 • Add new setting that allows to hide "spoiler" text for TV shows or movies
[Only registered and activated users can see links Click here to register]

Kvůli změnám ve fungování Kodi musí být všechny skiny aktualizovány pro každé vydání. Od tohoto okamžiku jsou vývojáři aktualizovániy následující skiny :
Confluence, Pellucid, Rapier, Transparency, xperience1080
Další budou postupně následovat.
RaspberryPi 3B, LibreELEC 8.2.5 
ThinkPad T530 : Dualboot Lubuntu 18.04 + Kodi 18 RC2 /  Win7 + Kodi 17.6

         
Citovat
#2
Jen drobné uvedení na pravou míru. Ona povinná aktualizace skinu je míněna vůči předchozímu Kodi 17. Neznamená to, že je třeba aktualizovat skin vůči předchozím pre-release Kodi 18. Pokud vám tedy váš skin fungoval v Kodi 18 RC1 nebo předchozím Beta či Alpha, tak vám bude fungovat i v této RC2.
Client/TV Server: Asrock Beebox+LE 8.2.5+Tvheadend 4.2,  Clients: RPi 2+LE 8.2.5 2xW10+Kodi 17.6, Android Mobile+TVHClient+Yatse NAS: Asustor.
Máte-li nějaké dotazy, nepište mi SZ, na to je fórum. Pomůžete i ostatním!
 
Citovat
#3
sakra už se to blíží musím se dát taky do úprav skinu pro Leia....
::: Raspberry 1B + Hifiberry DAC = piCorePlayer 3.5.0 (Logitech Media Server 7.9) / 3x Beelink Mini MXIII-II 2GB/16GB LibreELEC 8.2 v NAND ::: Soukromý TVHeadend Server :::
 
Citovat
#4
Mírně nesouhlasím s JiRo.
Na PC jsem měl něco jako RC1 a upgradoval jsem na RC2 a ještě než se to spustilo, tak napsal, že bude třeba doinstalovat PVR klienty, input streamy atp., to co bylo v binární formě v instaláku, protože to bylo přesunuto do repozitáře.

Vlastní instalace proběhla bez problémů, PVR Enigma se navzdory upozornění upgradoval sám. Musel jsem z repozitáře doinstalovat pro mé potřeby InputStreamAdaptive, RTMinput a nyní můj problém IPTVSimpleClient.
Ten se v pohodě nainstaloval, napsal "55 channels loaded" a tím skončil, kanály nejsou, nevidím je ani v nezařazených ani v žádné skupině. IPTV recorder, který si bere data právě z tohoto klienta je taky čistý, volba All channels je prázdná.

PVR Enigma jede naprosto bez problémů, včetně picon či EPG.
Snad jsem kdesi zahlédl, že v Kodi 18 bude možné provozovat pouze jednoho PVR klienta, že by to už začalo ?
Bohužel si nepamatuji, v které verzi to jelo naposled.
V evolveu mám LibreElec, který obsahuje 17.6 a tam to jede bez problémů, mám skupinu IPTV, jakákoliv změna v M3U souboru se okamžitě projeví v seznamu kanálů po reloadu.

Stále jsem nevypozoroval nějaký skok dopředu a to se údajně připravuje verze 19.........
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6
 
Citovat
#5
@Foolproof Mé uvedení na pravou míru se týkalo výhradně skinu. Ničeho jiného. A to co jsem o tom napsal, platí. Vytvořil jsem Estuary Stream-Cinema už pro verzi 18 Aplpha 1 a od té doby funguje a při každém upgrade, až do současné 18 RC2) vše proběhlo bez problémů. Kompatibilita skinu je věcí kompatibility GUI Enginu (modul xbmc.gui), které se od první Alpha verze nezměnilo, stále je to verze 5.13.0). U ostatních skinů, které jsou kompatibilní s xbmc.gui 5.13.0, je to stejné).

O tom, že by se ve verzi 18 měl dát provozovat pouze jeden klient, nepadlo myslím si ani slovo. Pokud víš, kde to je, pošli odkaz, bude zajímavé si to přečíst. Jinak mně na verzi W10 18 RC2 (a bylo to tak ve všech pre-release verzí 18) chodí dva PVR addom bez jakýchkoliv problémů (Tvheadend HTSP Client + IPTV Simple Client).
Client/TV Server: Asrock Beebox+LE 8.2.5+Tvheadend 4.2,  Clients: RPi 2+LE 8.2.5 2xW10+Kodi 17.6, Android Mobile+TVHClient+Yatse NAS: Asustor.
Máte-li nějaké dotazy, nepište mi SZ, na to je fórum. Pomůžete i ostatním!
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)