• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 18 problem
#1
Mam 2 problémy: ve windows 8.1 s kodi 18 beta 3 při sledování pvr skylinku, vždy když dojde k překrytí obrazu dojde na pozadí k přerušování streamu (obraz se neumí na pozadí uvolnit nebo co) kodi po chvíli spadne.
Druhý problém mám na Evolveo android box(android 6) kde mi kodi 18 nejde spustit, náhodou jsem přišel na to, že když připojím usb mys tak jedině tou to spustit jde ale je otravný pro kazdy spouštění připojit mys, tak kdyby něco z toho někdo už řešil byl bych rád za každý nápad.

Jsem uživatel používající Honoru , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.
 
Citovat
#2
@robert.krejci
Pokud nemáš zvláštní důvod používat Kodi 18, tak si dej Kodi 17.6.  Finální Kodi 18 snad vyjde do konce roku a bude klid. Teď nemá smysl se s tím zlobit ( v beta verzích).
ThinkPad T530 : Lubuntu 20.04 + Kodi 19.4 

        
 
Citovat
#3
@robert.krejci K prvnímu problému... Nemůže jít spíše o to, že když uděláš to, co píšeš, tak už procesor prostě přestane stíhat? Ono si zobrazení skinu dokáže vzít docela dost výkonu. A pokud nedekóduješ obraz HW, tak je možné, že jsi prostě při té akci za hranicí toho, co je ve Windows stabilní prostředí. Zkus shodit Kodi do okna a podívej se na Task Managera, jak to vypadá s CPU a s pamětí.

S tím druhým problémem ti neporadím. Zkus to tady na subfóru Android, ale nejdřív ho prohledej a teprve pak se případně zeptej.

@ros Právě že on ten důvod provozovat to na Kodi 18 má. Ano, přechod na novou (alpha, beta) verzi není příliš doporučovaný, ale jsou důvody, proč se to prostě jinak udělat nedá.
 
Citovat
#4
Důvod proč se zlobím s 18 je prave zminovany pvr live skylink cz, ktery kvuli inputstreamu jede jen na 18.

Jsem uživatel používající Honoru , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.
 
Citovat
#5
Prejdi na win10 a bude vse fungovat
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)