• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 20 a zakázání pluginu před vypnutím Kodi
#1
Prosím o radu.
Mám Kodi 20 na android boxu. Potřeboval bych při vypínání Kodi aby se předem automaticky "zakázal" addon IPTV Simple Client a pak se Kodi vyplo. Jde toho nějak dosáhnout?
Děkuji za reakci.
 
Citovat
#2
@satelit Takovou funkci Kodi nemá. To by sis ji musel "vyrobit" sám. Např. scriptem, který nejdříve zastaví addon (nejspíše pomocí jsonrpc) a pak zadá příkaz k ukončení Kodi. Musel bys pak tím pádem provést změnu na všech místech, kde se dá Kodi ukončit a u všech způsobů, jakými se to dá provést - mapování tlačítek, kterými se Kodi zastavuje i místa ve skinu, kde se Kodi dá ukončit, a pak stávající příkazy k ukončení nahradit volání tohoto scriptu.

Jiným způsobem, jak zastavit addon, je např. změnit stav addon na disabled v databázi addonsXX.db (současné XX=33) a to ještě před spuštěním Kodi (a nebo po jeho ukončení). Vzhledem k tomu, že jde o Andorid, bude asi nejjednodušší udělat to tak, jak píši v úvodu.
 
Citovat
#3
@JiRo moc děkuji za bleskovou reakci a popis řešení, které však je nad moje schopnosti.
 
Citovat
#4
@satelit: Takze ti jde o to, aby start Kodi proběhl se zakázaným adonem IPSC. Případně povolíš ručně.
Ne že bych teď hned věděl, jak na to
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/W10/Android12 -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#5
Ano přesně o to mě jde. Start Kodi 20 se zakázaným IPTV SC
 
Citovat
#6
@satelit No jo, poradit můžu, to nic nestojí. Ono by nebylo nic složitého to "vyrobit". Ostatně jsem naznačil jen jednu/dvě možnosti, jak postupovat, ale existuje jich však i více. Pokud se do toho budeš chtít pustit, doporučuji Kodi Wiki a pak případně studium řešení některých autorů. Např. @Saros:, který restart PVR addons používá. Nabídl bych se ti sám, ale na to teď nemám "volnou kapacitu".
 
Citovat
#7
@JiRo díky, mrknu na to.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)