• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI A LIVE TV
#1
Ahojte som nováčik s KODI poznám toto len dva týždne bohužial :-D už fungujem exodus, phoenix, sosac a najma STEAMCINEMA ale ako spojazniť vysielanie TV staníc prosím vás ? Providera na internet mam Orange 250 Mbit linku
zatial viem že treba nejaký súbor m3u, včera som jeden stiahol skusil otvorit cez program VLC ale nič to nespravilo 
Ďakujem vám za rady
 
Citovat
#2
Pokud jsi pročetl témata Live TV, asi jsi pochopil, že vysílání TV streamů zdarma existuje jen omezenou dobu. Protože kdo by to zdarma a bez licence dělal, že? Jsou některá jiná fóra, kde se tím zabývají, takže fungující m3u hledej jinde a připrav se, že každý týden musíš najít jiné.
 
Citovat
#3
Teď jsem našel jakoby fórum,tam jedou streamy docela dlouho - Přidaný v 2015 a stále to funguje i hd kanály..
 
Citovat
#4
@GarfieldM Ano, občas se něco najít dá. Většinou záleží na tom, kdo a proč ty streamy vysílá. Někdy jde o chybu zabezpečení providera - nedávno jsem takhle více než 14 dní sledovat asi 20 HD prémiových programů. Jindy je to jen nezkušenost někoho, kdo neví, že pouštět si streamy ze serveru doma na chatu, kde není příjem TV bez VPN, může nalákat mnoho nenechavců, kteří se okamžitě přisajou. Také je plno lidí, co pouští do sítě streamy recipročně za jiné, které naopak ze sítě přijímají. Sledoval jsem a nahrával takhle celý letošní Wimbledon. Někdo, kdo měl výkonný HW a dobrý přístup k síti a zdrojům vysílání, to nabídl okruhu známých. Máš-li taky takový zdroj, tak si ho pečlivě opatruj a nikomu veřejně ty adresy nesděluj. Čím víc lidí začne nějaký stream přijímat, tím větší je šance, že brzy skončí.
 
Citovat
#5
Někdy se to řeší, že každý ten známý má svůj vlastní link se speciál tokenem, právě aby se zabránilo těm "přísavkám" :-) Ty úplně volné odkazy jsou, jak bylo řečeno, buď od někoho doma kdo neví co dělá a nebo těch pár providerů, kteří v rámci úspory nákladů neimplementovali autentizaci a teď to musí složitě a nepříjemně řešit přes IP filtr.
 
Citovat
#6
Ikdyž jsem vždycky byl pro svobodu projevu na internetu, tak bych tady upřímně zrušil cokoliv, co se týká "free iptv linků"
Celé too subforum promazal a zasvětil ho legálním možnostem přijmu IPTV a DVB-T,S,C.
Tedy jak dostat do Kodi kabelovku, satelit, iptv. Což již dělá napřiklad @JiRo s jeho návody na Tvheadend. Za to palec nahoru.
A případně seznam IPTV poskytovatelů a jak jejich obsah dostat do kodi (to už může být v rozporu s jejich podmínkami, ale dokud si za to člověk platí, tak by měl mít možnost si to přehrávat kde chce.). Tedy sledovani.tv, freedomtv?, O2 TV Go, Pevná O2 TV, Kuki TV,..

Klidně sem nějaké zkušenosti, návody, například s pevnou O2 TV přidám, ale nejdřív bych by možná bylo opravdu fajn vymazat ten "SPAM", dát jako připnutý první topic FAQ s tím, o čem tahle sekce fóra je a doufat, že to nějak půjde Big Grin
Když se tu budeme bavit o tom, jací placení PTV provideři jsou k dispozici a jaká je jejich podpora v Kodi, tak to bude velice přínosnější a někdo se pak i rozhodne si něco koupit, když bude vědět, jaké jsou vlastně možnosti Big Grin
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)