• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi někdy stáhne jen několik filmů ze seznamu
#1
Protože mám na chatě pomalé wifi jsem nucen si filmy stahovat doma na externí disk.
Vyberu si např. 15 filmů a spustím stahování. Někdy se mi stáhnou všechny ale někdy jenom několik.
Nepomohla ani přeinstalace Kodi.
Dělá mi to jak u verze Kodi 19 tak i nyní na Kodi 20.
 
Citovat
#2
@evid: Tvůj dotaz nedává smysl, KODI přece žádné filmy nestahuje, to umožňují až addony do něj nainstalované. Požadavek musíš adresovat do vlákna příslušného doplňku.
 
Citovat
#3
To jsem si neuvědomil.
Díky za upozornění.
 
Citovat
#4
@evid Nesmyslně zapleveluješ fórum. Když už nějaký dotaz špatně umístíš, tak se to nesnaž napravit tím, že ho zkopíruješ jinam. Nehledě na to, že i ten zopakovaný dotaz jsi umístil také špatně. Co je těžkého na tom, napsat do dotazu, jakého addon se dotaz týká, a pak také, napsat ten dotaz do tématu, které se tímto addon zabývá?!

A co se týče stahování ve Stream Cinema Community. Ze zkušenosti vím, že to nemusí fungovat 100% dobře v případech, kdy si dáš stahovat více souborů najednou a zvlášť pak tehdy, pokud při tom překročíš nastavení Počet soubežných stahování. Viz nastavení addon. Stahuj raději menší počet. A pokud se ti něco nestáhne, zkus to znova. A pokud ti takové chování addon vadí, reportuj chybu na https://streamcinema.cz/ nebo Discordu. Tady na tomto fóru ti asi nikdo více neporadí.
 
Citovat
#5
Kolikrát se i stane, že v nabídce je několik streamů jednoho titulu, ale pokus o přehrání (po nalezení v doplňku) skončí hláškou Soubor není dostupný.
To znamená že seznam v databázi už neodpovídá skutečnosti.
Co se asi stane při frontě těchto položek při stahování.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#6
@meda Dobrý postřeh! Ano, to by mohla být jedna z možných příčín toho, že ta funkce není tak úplně 100%. Ale bůh suď, jak to je opravdu. Proto bych tyto úvahy ponechal autorům. Takže pokud to někdo identifikuje jako problém, nechť to odpovídajícím způsobem nahlásí.

Já bych doporučoval stahovat spíše po menších počtech a rozhodně si nenechávat stahovat více, než je nastavený počet souběžných stahování.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)