• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI padá
#1
Zdravím, najednou se objevil problém s KODI a scc, aplikace začala padat. Aplikace měla zakázané aktualizace, stejně tak doplňky v ní. Vše fungovalo bez problémů a bez zjevného důvodu ze dne na den aplikace začala padat a ukončovat se.
Provedl jsem reinstalaci softwaru televize (Philips 43PUS7303) vše je aktuální. Také jsem naistaloval KODI znovu z Google Store, ale aplikace padá stále. Zkoušel jsem také naistalovat poslední verzi KODI z .apk souboru. Nic nepomohlo a aplikace padá stále. Spustí se a za pár vteřin se ukončí. Prosím poraďte, jak problém vyřešit. Děkuji.
 
Citovat
#2
Nainštalovať aplikáciu 1.1.1.1 a povoliť
 
Citovat
#3
vzhledem k tomu, ze tv nemaji nejakou extra velkou pamet a navic aplikace kdyz se nevypnpou funguji dale na pozadi, doporucil bych nejprve nejaky android cleaner napr tv guard a pote zkontrolovat pres apku backgroud apps&process list
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
#4
Ahoj chci se zeptat nepodařilo se někomu tento problém vyřešit? Nyní mi po 3letém provozování z ničeho nic, začalo padat Kodi na Philips 55OLED803. Po přeinstalaci, se dostanu do programu, ale vyběhnou chyby aktualizace snad všech doplňku a najednou se nejde dostat do žádné sekce. Zobrazí se černá obrazovka.
 
Citovat
#5
@timii_czech Mám dva nápady.
1/ Vyzkoušet instalovat repo Ričrdsson a z něj programový doplněk Kodi Tools Box, který umí tři věci - ale tebe bude zajímat Čistící nástroje přes menu, které promažou Thumbnails (náhledové obrázky). Pokud se bude shánět po závislosti Virtual.network-tools, ignoruj to.
https://repo.richardpodzemsky.cz/

2/ Poté vyzkoušet jiné Kodi pro Android /TV a sice Maven Kodi
https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-probl...#pid118871

Jestli se vejdou 2 Kodi zároveň nevím, TV mívají omezené úložiště.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)