• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI, Sledovanitv a nahrávání ??
#1
Zdravím,

měl bych jeden dotaz.

Nainstaloval jsem LibreELEC 10.2 (na RPi 4), rozchodil jsem na něm ten plugin pro sledovanitv.cz a mám úspěšně trvale namapovaný jeden adresář ze Synology NAS do adresáře /storage/recordings pomocí NFS (podle návodu zde https://wiki.libreelec.tv/how-to/mount_network_share).

Jenže, jak řeknu tomu pluginu sledovanitv.cz (nebo obecně tomu LibreELEC) že má záznamy pořízené pomocí funkce Recording či Timer ukládat do tohoto adresáře.

Když zkusím něco nahrát, tak to někam uloží, ale neumím to najít. Do adresáře který to ukazuje ve volbě TV/Recordings se neuloží nic a tento adresář je "divný", protože hlásí 2.9 GB volného místa, což neodpovídá ani microSG v Raspberry ani tomu síťovému adresáři. A ten síťový adresář je pochopitelně taky prázný.

Jak to nahrávání i přehrávání nasměrovat celkově na ten NAS ?

Jo a druhý dotaz (asi hloupý, nejspíš jsem něco přehlédl). Jak přepnu celkově ten LibreELEC do češtiny ? Na začátku jsem si sice češtinu vybral, ale po rebootu nějak zmizela a je to celé anglicky a v nastavení jazyku je na výběr jen angličtina. Což by mně osobně bylo celkem jedno, ale žena protestuje a preferovala by češtinu :)

Díky za info nebo za nasměrování na nějaké stránky kde je popsané jak to nastavit.

Zdraví PavelK

P.S. Dotaz na češtinu klidně ignorujte, to už jsem v mezidobí našel, musí se nainstalovat čeština jako plugin. :)
 
Citovat
#2
@PavelKor Neuvedl jsi, o jaký addon jde, já znám minimálně dva. Ani jeden ale nahrávat na lokální úložiště neumí. K nahrávání oba využívají funkci OTT služby a nahrávky jsou "uloženy" na jejím serveru.
 
Citovat
#3
(27.5.2022, 7:00)JiRo Napsal(a): @PavelKor Neuvedl jsi, o jaký addon jde, já znám minimálně dva. Ani jeden ale nahrávat na lokální úložiště neumí. K nahrávání oba využívají funkci OTT služby a nahrávky jsou "uloženy" na jejím serveru.

Jde o Palinek SledovaniTV addon.
 
Citovat
#4
Jak píše kolega, ten addon nic nenahrává, jen si uloží odkaz na nahrávku která je uložená na serverech sledovanitv. Nahrávat, respektive stahovat pořady z archivu umí addon Archiv SledovaniTV kdy jednotlivé segmenty z m3u8 spojí do jednoho a uloží do souboru (transport stream)
 
Citovat
#5
(27.5.2022, 8:30)Saros Napsal(a): Jak píše kolega, ten addon nic nenahrává, jen si uloží odkaz na nahrávku která je uložená na serverech sledovanitv. Nahrávat, respektive stahovat pořady z archivu umí addon Archiv SledovaniTV kdy jednotlivé segmenty z m3u8 spojí do jednoho a uloží do souboru (transport stream)

Ahááá, tak díky. A ten Archiv SledováníTV je taky ve standardním repository nebo ho mám hledat jinde ?

Zdraví PavelK
 
Citovat
#6
Tady si stáhni repo, ale jak říkám, stáhnout jdou jen pořady z archivu, tedy zpětné
https://github.com/Saros72/kodirepo
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)