• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi TV playlist
#1
Zdravím všechny s následujícím problémem : po instalaci IPTV na Kodi a podotýkám že stoprocentně správně,jelikož jsem tu stejnou instalaci provedl na dvou přístrojích,na notebooku a na Amazon fire tv spojenou se smart tv, jsem dosáhl dvou odlišných výsledků. Na notebooku běží všechno perfektně,playlist se všemi tv stanicemi je nahrána, na fire tv bohužel jen částečně. Má někdo potuchu v čem to vězí ? Provider to taky neví a já nemám moc chuť vymazat a znova nainstalovat Kodi na fire tv kvůli všem nainstalovaným doplňkům,které bych musel nainstalovat ještě jednou. Na fire tv mám nejnovější Kodi 17.5, předtím 17.3 se stejným výsledkem.
Díky za odpovědi
bret2511
 
Citovat
#2
To se nedivím, že to provider neví Big Grin Já taky naprosto nevím co potřebuješ :)

Problémy dotazu:
1) IPTV do Kodi se dá dostat mnoha různými způsoby, bylo by super napsat jak ta tvoje stoprocentně správně provedená instalace vypadá
2) Bylo by také dobré napsat co ti nejde - televize funguje jen čístečně, to je jako chtít opravu auta, které má problém že "se chová nějak divně".
 
Citovat
#3
IPTV byla nainstalovaná přes PVR Simple Client se všemi providrem určenými údaji. Po nastartování Kodi a TV však nenaběhnou všechny stanice balíčku který byl zaplacen a sice pouze na Amazon Fire Tv. Na notebooku při stejné instalaci se ale stanice objeví kompletně a běží jak mají. Na Fire TV ty co naběhnou fungují taky.
Díky za odpověď
 
Citovat
#4
Není v tom playlistu na to místě nějaký špatný znak? Něco na čem se to ve FireTV ustřihne, zatímco jinde se to načte celé...?
 
Citovat
#5
To už jsem taky kontroloval, zkusím ještě reinstalaci kodi,snad se to chytne.
Díky za snahu
bret2511
 
Citovat
#6
Ještě jeden dotaz : musí být na pvr simple client vypnuté ukládání playlistu do cache ?
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)