• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi v okně.
#1
Zdravím všechny,

jsem tu nový a od rána listuji zde na fóru jestli už se někde můj problém neřešil, bohužel jsem ho nenašel, ale pokud tu přeci jen někde je, tak se předem omlouvám.

Teď můj problém:

Kodi (stream cinema, NEPODPOROVANÝ-SLOVENSKÝ-HOSTING) mám nainstalované na win10 (64bit). Vše funguje tak jak má, ale mám starou TV na které bych chtěl kodi sledovat, tudíž mám doma propojený PC s TV jako druhou obrazovku přes hdmi kabel. Problém je, že pokud dám kodi do režimu okna (ne fullscreen) tak si ho jednoduše přesunu na druhou obrazovku (TV) ale když zvětším obraz, tak mi tam zůstane lišta startu. Bez lišty to lze jen pokud to mám na režim celé obrazovky, čímž to zase nedostanu na TV ale jen na hlavní monitor. Ano mohu duplikovat obrazovky, ale tam mi po vypnutí monitoru kodi zmizí i z TV. Můj primární dotaz tedy zní: lze mít kodi zobrazené v režimu okna a zároveň při přehrávání filmu, mít možnost obrazovku zvětšit přes celou aniž by mě tam rušila lišta startu atd. ?? Mám třeba apku Netflix a tam takový problém nemám, stačí mi přesunout apku na vedlejší monitor a tam dvojklikem zvětším přes celou obrazovku, na kodi jsem to bohužel zatím nenašel.
Přikládám screen aby bylo lépe pochopitelné.

Předem Vám moc děkuji za odpověďi.
 
Citovat
#2
Máš to na 4 kliknutia:
1.Pravým tlačidlom myši klikni na panel úloh
2.Nastavenia panela úloh
3.Panel úloh
4.Automaticky skrývať panel úloh v režime pracovnej plochy

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#3
Takže máš "rozšířené zobrazení" a monitor s TV jako 1 a 2. Lišta je na monitoru 1.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#4
@Hokkyy Tak já bych začal tím, že bych si vypnul zobrazení lišty na tom druhém monitoru. A pak bych se seznámil s různými možnostmi nastavení zobrazení Kodi na více monitorech a možnostech jeho rychlého přepínání. To by ti tvoje postupy mohlo ovlivnit.

Proč třeba na té TV nepřepneš Kodi do fullscreen? Mohl bys tam pak pak například dokonce nechat i tu lištu, pokud ji tam tedy mermomocí potřebuješ, a Kodi by se pak zobrazilo přes ní.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)