• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LibreElec a update Androidu
#1
Tento příspěvek by měl být varováním, aby někdo neudělal stejnou blbost jako já.

Mám na Androidní krabičce LIbreElec, bootuje s SD karty. Po několikanásobném výpadku elektriky, viz vichřice, začala blbnout Samba, asi DHCP server zklamal, nevím. Chtěl jsem zkusit, jestli to funguje v Androidu, dal jsem tedy "Reboot from internal" a přešel do Androidu. Tam vše fungovalo a jak jsem se v tom hrabal, tak mi to nabídlo update systemu.
Proč ne ? A klikl jsem.

Má hloupost spočívala v tom, že jsem nevysunul SD kartu s LIbreElecem.
Android se updatoval bez problému, ale SD karta už nebyla bootovací, tedy LibreElec se přestal konat.

Vyjmout SD kartu při updatu Androidu!!!!!
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#2
Pokračování...

Vzhledem k tomu, že používám TinyMediaManager, tak jsou všechny údaje pro knihovnu jako postery, fanarty, herci apod. uloženy v souborech NFO, nechal jsem udělat vše znova načtením pouze z lokálu, za několik hodin to přechroustal a vznikla vlastně čistá instalace a ne jako předtím asi 15 updatů.
Začaly tím pádem fungovat věci, které jsem nikdy nerozchodil, např. MultiSlideShow jako screensaver, ExtendedInfoScript, neztrácí se na síti LibreElec jako UPnP, sdílení knihovny je nyní na všech zařízeních 100%ní.
Jede mi současně IPTVSimpleClient a PVREnigma, což předtím nešlo, jednu skupinu jsem udělal jako satelit (z VU+Solo4k) a druhou z internetu, jede vše s EPG i piconami a několik dalších věcí.

Všechno zlé bývá k něčemu dobré. 4
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)