• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapování tlačítek Coreelec + Addon Emuelec
#1
Ahoj, mám na vás pár dotazů. Mám x96 Max+ s nainstalovaným Coreelec. Chci se Vás zeptat, kde do systému zkopírovat soubor gamepadu ve formátu xml, kde jsou již namapováné tlačítka pro zmíněný gamepad. Jedná se o Logitech Rumblepad 2. Abych je nemusel mapovat v Coreelec. Dle dostupných návodů tady by to mělo být v userdata/keymaps.
V Coreelec je pouze složka usr a složka keymaps tam chybí a přes WinSCP přidat složka nejde.

Můj druhý dotaz se týká Emuelec. Dle návodu zde https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-emuel...pro-matrix
jsem nainstaloval addon Emuelec 3.7 pro Coreelec a chci se zeptat, zda jde nějak zmíněné nastavení Gamepadu jde nějak nakopírovat do Addonu Emuelec abych nemusel nastavení při spuštění. Docela blbě se to mapuje, ovladač se chová zmatečně.

Nebo rozchodil jste někdo doplněk Internet Archive game z repozitáře Zach Morris. Chtěl bych z X96 MAX+ udělat zároveň i centrum pro hraní starších her a u toho provozovat Coreelec.

Dík za rady
 
Citovat
#2
@drevokocur89 V CE určitě userdata/keymaps adresář je. Celá cesta je /storgae/.kodi/userdata/keymaps. Patrně nemáš povolené zobrazování skrytých adresářů.
 
Citovat
#3
@drevokocur89: Obávám se, že addon Emuelec má pro sebe jiný soubor pro gamepad než CE. Až dorazím domů, zkusím zjistit nebo potvrdit radu od @JiRo:

Edit: tak konfigurace mého gamepadu (8BitDo SN30 Pro+) pro Emuelec je uložena v souboru /storage/.kodi/addons/script.emuelec.Amlogic-ng.launcher/config/emulationstation/es_input.cfg. Jestli lze konfiguraci editovat přímo v souboru, resp. jestli má konfigurace tvého gamepadu shodnou strukturu a stačí ji tam jen přenést, nevím.
X96max plus 4/32 + CE 21beta2 + skin - upravený Confluence / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.2 + skin - upravený Confluence

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)