• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Načtení ext.HDD
#1
Ahoj, potřeboval bych poradit. Sousedovi jsem objednal Mecool M8S Pro L. Má k tomu ex.hdd WD 1Tb 2.5". Na tomto má stáhnuté 4k filmy ze stream cinema-rychlost internetu mu nestčí na přímé streamování. Po zapojení a uvodním nastavení tv boxu jsme připojili hdd a vše šlapalo. Zkoušeli jsme filmy přehrát a pohoda. Po nainstalování kodi jsem mu chtěl vytvořit knihovnu. Na hdd měl filmy rozdělené asi ve 4 složkách jako např. 4k, 4k nové, atd. Toto jsem viděl i v kodi. Poté jsem Hdd připojil k PC a vše dal do jedné složky. Po připojení zpět se hdd nenačetl ani v androidu ani kodi. "svítí hrabe" ale jinak nic. Po připojení k usb od tv hdd funguje v poho. Na počítači též vše bez problému. Zkusil jsem i tovární nastavení + hdd nakopírovat do PC a provést formátování a nakopírování zpět. Problém stále trvá. Všude šlape ale na android boxu nee. Jiný 500gb hdd popř.usb flash disk šlape. Netuším kde by mohla být chyba. Napadlo mě např. že usb neutáhne hdd a že bude možná potřeba externí napájení přes usb hub. Nicméně ale potom nechápu proč to poprvé jelo v poho. Děkuji za případné rady.
 
Citovat
#2
(03.10.2018, 9:02)romank Napsal(a): ...Po nainstalování kodi jsem mu chtěl vytvořit knihovnu. Na hdd měl filmy rozdělené asi ve 4 složkách jako např. 4k, 4k nové, atd. Toto jsem viděl i v kodi. Poté jsem Hdd připojil k PC a vše dal do jedné složky.

Otázka - Vytvořili jste tu knihovnu (1. citovaná věta) a pak teprve přerovnali filmy do jedné složky (4. věta)?
Bylo to na W10? Je název adresáře jen s anglickými písmeny a max 11 znaků?
 
Citovat
#3
Děkuji za reakci.
Knihovnu jsem nevytvořil když jsem viděl počet složek v kodi tak jsem to vytáhl dal do pc W10 a vše hodil do složky 4K.
Nicméně dnes jsem to šel zkusit znovu a bez jakéhokoliv upravování jsem hdd znovu připojil- co kdyby náhodou... No a vše šlape knihovna vytvořena . Tak nevím co to bylo.. bál jsem se to odpojit a připojit znovu aby se to nepos… :-) Musel jsem za chvíli pryč a chtěl jsem aby mu to šlapalo. Jediné co jsem udělal tak bylo že jsem zkusil vypnout tv i box a po zapnutí ok. Jak bude víc času tak to prověřím znovu.. Ještě jednou děkuji
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)