• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nahrávání mp3 streamu v Kodi
#1
Zdravím. Prosím lze nějakým doplňkem, pluginem nahrávat v určený datum a čas mp3 stream? Příklad každé pondělí od 8-9h nahrávat stream Rádia Impuls  1 Díky
::: Raspberry 1B + Hifiberry DAC = piCorePlayer 3.5.0 (Logitech Media Server 7.9) / 3x Beelink Mini MXIII-II 2GB/16GB LibreELEC 8.2 v NAND ::: Soukromý TVHeadend Server :::
 
Citovat
#2
Asi v PVR addon pomocí časovače jak píše tady o novinkách v Kodi 17:
[Only registered and activated users can see links Click here to register]
BerryBoot-LibreELEC8.2.5-Kodi 17.6 >RPi2/RPi3 >TV FullHD. Kodi >Notebook W7/10. Kodi 17.6 >PC LinuxMint 64bit. Router 1Gbit, 2.4+5GHz
 
Citovat
#3
@meda To jsi asi nepochopil. Žádná nová možnost týkající se nahrávání přímo v PVR doplňku v Kodi 17 není.

@otava5 Nahrávání provádí příslušný backend a Kodi pro něj zajišťuje funkce ovládání a zpracování nahraných pořadů. Údajně sice existuje nějaký nějaký upravený PVR doplňek IPTV Simple Client, který nahrávání umožňuje, ale je to silně nestandardní a bavíc to nefunguje to úplně dobře. Pokud bys chtěl nahrávat radio a měl náhodou v provozu backend Tvheadend, je to možné jeho prostřednictvím. Já v Tvheadend přijímám DVB-T a běžné si nahrávám z radio stanic, které jsou vysílány v DVB-T (vesměs jde o ČRo). Nyní jsem si to ještě rozšířil o vybraná internetová rádia, takže tvůj požadavek, nahrávat si stream radia Impuls, by se takto realizovat dal. Ale předem upozorňuji, že to není úplně jednoduché a elegantní řešení. Tedy ve výsledku ano, ta internetová radia se pak ovládají stejně jako ta z DVB-T, ale cesta k němu je poněkud krkolomná. Píšu o tom v [Only registered and activated users can see links Click here to register].
Client/TV Server: Asrock Beebox+LE 8.2.5+Tvheadend 4.2,  Clients: RPi 2+LE 8.2.5 2xW10+Kodi 17.6, Android Mobile+TVHClient+Yatse NAS: Asustor.
Máte-li nějaké dotazy, nepište mi SZ, na to je fórum. Pomůžete i ostatním!
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)