• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najednou mi na malině, ale i na KODI na PC oznámí Sosáč, že nelze najít link.
#1
Stalo se to, prosím, ještě někomu dalšímu nebo jsem jediný ? A případně, pokud se to už někde řeší, nehodil by mi někdo odkaz ? Děkuji.
 
Citovat
#2
http://www.XBMC-Kodi.cz/showthread.php?tid=1628
 
Citovat
#3
Sosáč je od včerejška dole. Asi není dobré zakládat nové témata
W11 - Kodi 19 //// Nexbox A95X (2/16GB) Android 8, Kodi 19 //// Beelink GT King PRO (4/64GB)- Android 10, Kodi 19 /// Honor 20 - Android 10, Kodi 19

 
Citovat
#4
Predatore, to neni můj případ. Já mám zaplacený účet Premium a ještě předevčírem mi vše fungovalo bezchybně.
 
Citovat
#5
A proto jsem napsal, že sosáč od včerejška nejde. Zaplacené to mám taky a nejde to teď nikomu, funkční je pouze přes web. Chyba je asi někde jinde, server <-> plugin
W11 - Kodi 19 //// Nexbox A95X (2/16GB) Android 8, Kodi 19 //// Beelink GT King PRO (4/64GB)- Android 10, Kodi 19 /// Honor 20 - Android 10, Kodi 19

 
Citovat
#6
Já to mám na malině a i na KODI na PC a nejde ani jedno. A nikde žádná zpráva. Děkuji aspoň za reakci.
Napsal jsem o tom problému správci, tak doufejme, že se snad ozve.
 
Citovat
#7
Psal jsem na Streamuj.tv :

Dobry den,
Od vcerejsiho vecera 2.10.2017 mne nejde spustit ani jedno video z doplnku sosac.tv... Pouzivam k tomu Android prehravac - aplikaci SPMC ( KODI ) Pouzivam doplnek SOSAC a vse mam dobre nastavene.. Mam zaplacene Premium a doteď s tím nebyl problém, dekiuji za odpoved

odpoved: 

Dobrý den,


v komunitě sosáče (programu, ne serveru) píší, že je nefunkční, ale zatím se neví. proč. My jsme na streamu nic neměnili, takže je to pro nás záhadou. Víc k tomu nemohu napsat, my se na vývoji tohoto programu nepodílíme.Sledujte na PC.

Hezký den.
 
Citovat
#8
Moment pánové,
píšete, že funkční je to pouze přes web. Nemohli byste, prosím, popsat jak? Já mám totiž KODI i na PC a nejde mi taky.
A to je přece na webu. Takže, prosím o nějaké bližší informace.
 
Citovat
#9
astv: máš to ve zprávě, právě jsem ji odeslal

Jinak proč všichni píšete na podporu? Ti musí mít radost, když jim tam tisíce lidí píšou stejnou věc. Ale vygenerovanou odověď mají, tak je to asi netrápí
W11 - Kodi 19 //// Nexbox A95X (2/16GB) Android 8, Kodi 19 //// Beelink GT King PRO (4/64GB)- Android 10, Kodi 19 /// Honor 20 - Android 10, Kodi 19

 
Citovat
#10
Díky predatore.
 
Citovat
#11
Tak teď jsem dostal odpověď.

"Dobry den,

chyba je primo v doplnku sosac, na odstraneni se pracuje. Na webu vse funguje v poradku.

Sosac.tv"
 
Citovat
#12
Zdravím, mám stejný problém od včerejška 02.10.2017. Jen se chci podělit o zkušenost. Mám zaplacený VIP účet na streamuj.tv. Na svém Multimediálním centru jsem provedl restart, dále provedena aktualizace SOSÁČ, provedena kontrola v nastavení LOGIN a HESLO je OK. V PC, kde mám i nejnovější verzi KODI, taky nic nejede, pořád jen vyskočí info "NELZE ZÍSKAT VIDEO LINK zkontrolujte jestli video nebylo odstraněno" . Ale přes STREAM Cinema CZ a SK, kde mám zaplacený VIP účet mi vše jede.
 
Citovat
#13
Ted vyzkoušeno na tabletu Huawei a jede.

Už dojel.Taky zaplaceno premium...
 
Citovat
#14
@radecni, @astv, a další. Překvapuje mne, jak málo o Kodi universu víte. Doufám, že je vám jasné, že Kodi a jeho addon nejsou komerčním produktem, že jsou určeny pro někoho, kdo je minimálně ochotný se zajímat o to, jak co funguje alespoň na té úrovni, aby pak nepsal (s odpuštěním) takové nesmysly, jako se objevují v tomto tématu. Za všechny jen dva, které jsou však do nebe volající. Jsou tak podivné, že jsem si v jednu chvíli myslel, že jde o nějakou soutěž o to, kdo napíše větší nesmysl. Za všechny kuriózní dotazy a názory alespoň dva z nich. Jsou opravdu výživné. Zkusili jste si někdy pročíst zdejší fórum jenom tak, tedy proto, abyste se o Kodi něco dozvěděli? Asi ne. Protože kdybyste to udělali, tak byste se takhle nemohli nikdy zeptat.

"Moment pánové, píšete, že funkční je to pouze přes web. Nemohli byste, prosím, popsat jak? Já mám totiž KODI i na PC a nejde mi taky. A to je přece na webu."

"Na svém Multimediálním centru jsem provedl restart, dále provedena aktualizace SOSÁČ, provedena kontrola v nastavení LOGIN a HESLO je OK. V PC, kde mám i nejnovější verzi KODI, taky nic nejede, pořád jen vyskočí info "NELZE ZÍSKAT VIDEO LINK zkontrolujte jestli video nebylo odstraněno" . Ale přes STREAM Cinema CZ a SK, kde mám zaplacený VIP účet mi vše jede."
 
Citovat
#15
Přes WEB dobře. Blbě jsem to napsal. Tak jinak, aby to bylo srozumitelné.
Filmy jdou přehrát normálně v prohlížeči na stránkách sosáče. Přes kodi je sosáč momentálně nefunkční. Odkaz jsem mu poslal a určitě třeba není jediný, který vůbec ví, že nějaká taková stránka existuje
Tak a teď jsem tady za pitomce. Nikdo to o mě tak nenapsal, ale z toho co čtu se to tak dá vyčíst. Někdy je fakt lepší držet zobák a každý ať si poradí sám :)
Čest
W11 - Kodi 19 //// Nexbox A95X (2/16GB) Android 8, Kodi 19 //// Beelink GT King PRO (4/64GB)- Android 10, Kodi 19 /// Honor 20 - Android 10, Kodi 19

 
Citovat
#16
Nesmysly jsou to neskutečné, ale myslím že si za to může zdejší komunita sama. Někdy to tu vypadá jak technická podpora ke komerčnímu produktu.

Navrhuji mazat nová opakující se témata a nově zaregistrovaní ať mají možnost psát první příspěvek tak po týdnu (to je snad dostatečný čas na samostatné hledání odpovědi).

Omlouvám se za OT
Raspberry Pi3B LibreELEC  - 8.2.5 (vše mi funguje na 100%, ale jen do chvíle než mě napadne, že je třeba to vyladit...)
 
Citovat
#17
Takhle já vidím řetězec serverů, aplikací a funkcí, které končí funkcemi Sosáč addon GUI na vašem Kodi:

Servery s video obsahem
Server Sosáče
- interface na servery s video obsahem
- databáze filmů a seriálů
- specifické funkce Sosáče
- webové GUI
- webové aplikační rozhraní
Kodi s přístupen na internet
Kodi addon Sosáč
- interface na webové aplikační rozhraní serveru Sosáče
- specifické funkce Sosáč addon
- Sosáč addon GUI, používající funkce Kodi Gui
 
Citovat
#18
JiRo: můžu tě pasovat na PR pro SC 1 a to jak si nechtěl SC 1.... v dobrém ;-)
edit: jo aha ty komentuješ ....1
::: 3x Beelink Mini MXIII-II - CE 9.2 v NAND (1x private TVH server) ::: 1x Mi Box S - Android TV ::: Správce DB SCC :::
 
Citovat
#19
JiRo není mi jasné, kde jsi získal dojem, že se tady dožadujeme nějaké placené podpory. Můj první dotaz zněl, zda se totéž děje i někomu jinému nebo je porucha pouze u mně. A k neustálému argumentu o použití "toho správného vlákna" taky můžu pouze uvést, že si vůbec nemyslím, že by ten dotaz měl být pod první "poruchou", protože ke zpoplatnění došlo někdy kolem července. Proto jsem založil nové téma a jak vidíš, tak to nové téma je.
Ničeho jsem se nedomáhal, ale jelikož naše definice problémů nejsou jednoznačné, tak se pak několikrát třeba i zeptáme na doplnění a to si myslím, že rovněž není nic, čím bychom komukoli škodili. Ozvali se ti, kdož se ozvat chtěli a od nich jsem se dozvěděl, že chyba je v doplňku a jak se dá napravit.
Já vůbec nevidím nic, čím bychom se provinili a taky si myslím, že rozčlenění témat není zase něco, přes co nejede vlak.
Ty ses neozval, možná jsi nechtěl, možná jsi nemohl. To ale není důvod, proč se teď vztekat. Někdo si toho všimne, jinému je to fuk. Pár řádků psaného textu, které nikoho nenapadají, to by tě ještě nemuselo tolik rozčílit.
 
Citovat
#20
Aktualizace Stream Resolver 1.6.52 a Sosáč v Kodi opět funkční.
Kodi 19 -LibreELEC 10 -RPi4/3/2/0/w -LinuxMint21/W10/Android11. Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)